Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Lwa

Miesiąc okaże się życzliwy dla waszych finansów, szczególnie jego pierwsza połowa. Do 22 września Słońce przebywa w pracowitej Pannie, dbając o stan posiadania. 2 września pełnia Księżyca w znaku Ryb przypomni o zobowiązaniach, które koniecznie trzeba uregulować, wprowadzi to trochę emocji i zamieszania w wasze życie, ale trygon Słońca do Urana pozwoli wyjść zwycięsko z każdego zawirowania, poszczęści się wam w sprawach zawodowych, otrzymacie premię lub zamówienie na dobrze płatną pracę.

Między 6 a 18 września rozpocznie się prawdziwy festiwal dodatkowych zarobków, dzięki ułatwiającym przepływ energii aspektom Słońca do planet w Koziorożcu, będą dodatkowe projekty i zadania do wykonania, jedynie w okolicach 11 września zachowajcie ostrożność, bo Słońce znajdzie się w opozycji z iluzorycznym Neptunem, co sprzyja pomyłkom i finansowym oszustwom. Czas najwyższy zainteresować się swoim stanem zdrowia, niektórym Lwom przydadzą się krótkie wakacje lub wyjazd do sanatorium. Osoby poszukujące stabilnej pracy mają szansę ją uzyskać. 22 września Słońce opuści znak Panny i wkroczy do życzliwej Wagi, staniecie się bardziej towarzyscy i mobilni.

Merkury do 5 września przebywa w znaku Panny, tworząc korzystne aspekty z Wenus oraz planetami w Koziorożcu, co zapowiada dobrą finansową passę, warto ten czas wykorzystać na zaplanowanie budżetu na najbliższe miesiące, bo tak dużego wsparcia dla spraw finansowych w postaci Merkurego w Pannie długo nie doświadczycie. 5 września Merkury przesunie się do Wagi, co okaże się korzystne dla spraw związanych z przemieszczaniem się, relacjami międzyludzkimi zarówno w formie bezpośrednich spotkań, jak i kontaktów przez internet. Między 15 a 25 września napięte aspekty Merkurego z Jowiszem, Plutonem i Saturnem sygnalizują stresy i nerwową atmosferę w kontaktach ze służbą zdrowia, zalecane jest w tym czasie ograniczenie kontaktów z nieznanymi osobami i unikanie miejsc publicznych, w których przebywa wiele ludzi.

Do 6 września trudno wam będzie nawiązać właściwe stosunki z ludźmi, ponieważ opozycja Wenus do Saturna ograniczy kontakty towarzyskie i biznesowe, a kwadratura Wenus do Marsa wywoła z waszej strony niecierpliwość i natarczywość. Dopiero kiedy 6 września Wenus wkroczy do waszego znaku relacje się poprawią, a sprawy miłosne nabiorą kardynalnego znaczenia. Między 13 a 17 września zaskoczy was zawodowa propozycja, jaką otrzymacie, a nów Księżyca w znaku Panny, do którego dojdzie 17 września, zapowiada początek finansowej niezależności.

Mars w przyjaznym znaku Barana do 10 września biegnie ruchem prostym, ale potem wejdzie w retrogradację i będzie się cofał do połowy listopada, w związku z tym pod koniec miesiąca znajdzie się ponownie w kwadraturze do Saturna, co spowoduje sytuację podobną do tej w końcówce sierpnia, kiedy niektóre sprawy stawiane były przez kogoś na ostrzu noża.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *