Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Byka

Miesiąc zapowiada się pracowicie, ale przyjemnie. Słońce w życzliwym znaku Panny do 22 września pozwoli zająć się pracą, którą najbardziej lubicie wykonywać. Czas sprzyja rozwojowi swoich pasji i zainteresowań.

2 września dojdzie do pełni Księżyca w znaku Ryb, której towarzyszyć będzie dobrotliwy trygon Słońca do Urana oraz problematyczna opozycja Wenus do Saturna – emocje z jednej strony wywołają niespodzianki, jakie zafundują wam dzieci, z drugiej natomiast pojawią się trudności w komunikacji z zawodowymi partnerami. Starajcie się skupić na tym, co przynosi radość, a okazji do tego wam nie zabraknie w pierwszej dekadzie września, ponieważ Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Wenus, łatwo więc będzie nawiązać dobre kontakty z innymi.

Słońce w trygonie do Jowisza i Plutona między 6 a 18 września otworzy przed wami drzwi do tej pory zamknięte i ułatwi samorealizację, uważajcie tylko między 9 a 13 września na osoby nieuczciwe, które udawać będą przyjaciół, ponieważ opozycja Słońca do Neptuna ostrzega przed pomyłkami w osądzaniu ludzi. Nów Księżyca w trygonie do Saturna, do którego dojdzie w przyjaznym znaku Panny, zapowiada początek artystycznego przedsięwzięcia lub długotrwałą twórczą współpracę.

22 września Słońce opuści zapracowaną Pannę i wkroczy do towarzyskiej Wagi, w ostatnim tygodniu miesiąca skupicie uwagę na rozwoju kontaktów towarzyskich, wpływających na poziom współpracy z wykonawcami prac zleconych.

Wenus, władczyni waszego znaku, do 6 września przebywa w życzliwym Raku, ale kwadratura, jaką tworzy w tym czasie z Marsem, skomplikuje stosunki z niektórymi osobami, które nie życzą wam dobrze, starajcie się w tym czasie być elastyczni w kontaktach międzyludzkich i unikajcie prowokacji. Niektóre zakochane Byki okażą swoje skrywane uczucia. Po 6 września, kiedy Wenus zadomowi się w rozrywkowym znaku Lwa, możecie liczyć na przypływy natchnienia i rozwój życia towarzyskiego.

Między 13 a 17 września, kiedy dojdzie do kwadratury Wenus z Uranem, przebywającym w waszym znaku, dzieci was zaskoczą do tego stopnia, że zareagujecie w sposób odmienny, niż dotychczas. Niektóre Byki odczują potrzebę niezależności i zechcą zerwać krępujące je więzy, inne przeciwnie – rozpoczną nowy rozdział w życiu zawodowym lub osobistym.

Merkury 5 września zmieni znak i wkroczy do Wagi, w której przebywać będzie do 27 września, stymulując relacje towarzyskie. Zainteresowanie wzbudzą kwestie zdrowotne, zaczniecie na ten temat się wypowiadać, nawet jeśli do tej pory staraliście się unikać kontaktów ze służbą zdrowia. Dni między 18 a 25 września okażą się szczególnie frustrujące, ze względu na napięte aspekty, jakie Merkury utworzy z Jowiszem, Saturnem i Plutonem w Koziorożcu oraz Marsem w Baranie.

10 września przebywający w znaku Barana Mars zmieni bieg na wsteczny i w ostatnich dniach września utworzy kwadraturę z ograniczającym Saturnem, powrócą problemy, jakie pojawiły się w ostatnich dniach sierpnia, jeśli ich nie rozwiązaliście, macie czas na korektę i zmianę strategii.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *