Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Barana

Miesiąc zapowiada się bardzo aktywnie, nuda wam nie grozi. Do 22 września Słońce w znaku pracowitej Panny nie pozwoli odpocząć, skupiając uwagę na szczegółach, które musicie koniecznie poprawić, dlatego dobrze, abyście zawczasu utworzyli sobie hierarchę ważności wykonywanych czynności. Również ochrona zdrowia pojawi się w centrum waszych zainteresowań. Najważniejsze decyzje starajcie się podejmować do 5 września, dopóki również Merkury przebywa w Pannie, bo jest on w tym znaku szczególnie silny.

2 września dojdzie do pełni w Rybach, jednocześnie Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, możecie więc zupełnie nagle otrzymać propozycję dodatkowej pracy lub wasze konto zasili nieoczekiwana premia.

Między 6 a 18 września możecie liczyć na nagromadzenie zadań do wykonania, ale kariera ruszy gwałtownie do przodu, dzięki dobroczynnym aspektom Słońca do Jowisza i Plutona w Koziorożcu.

17 września dojdzie do nowiu w znaku Panny w trygonie do Saturna, co zapowiada początek długotrwałej zawodowej współpracy, osoby poszukujące nowej pracy mogą ją właśnie wtedy znaleźć.

22 września Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległej Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą umowy i negocjacje, a energię skierujecie przede wszystkim na sprawy partnerskie.

Mars w waszym znaku do 10 września biegnie ruchem prostym, potem zacznie się cofać, ponownie do ruchu prostego powróci dopiero 14 listopada, przyjdzie wam się więc jeszcze dwa razy zmierzyć z wyzwaniami i ograniczeniami, jakie spotkały was w ciągu ostatniego miesiąca. Do konfliktów z osobami najbliższymi, głównie dotyczącymi finansów, może dojść w pierwszym tygodniu września, kiedy znajdziecie się pod wpływem napiętej kwadratury Marsa do Wenus, single natomiast przeżyją w tym czasie ekscytujący romans, pełen namiętności i niespodziewanych zbiegów okoliczności.

Ostatnie dni miesiąca przyniosą ograniczenia, wynikające z napiętej kwadratury Marsa w waszym znaku do Saturna w Koziorożcu, trzeba będzie powrócić do nierozwiązanych problemów zawodowych i zmierzyć się z różnymi trudnościami, to czas na wyciągnięcie wniosków z przeszłości i znalezienie innej drogi na rozwiązywanie problemów, niż upór i brak elastyczności.

Merkury w przeciwległym znaku Wagi między 5 a 27 września skłoni do rozmów, ustaleń i negocjacji, to dobry moment na podpisywanie ważnych umów i poszerzenie kręgu znajomych, na życzliwość otoczenia możecie liczyć szczególnie w pierwszej dekadzie miesiąca, kiedy Merkury utworzy korzystny sekstyl z Wenus. Do trudnych rozmów i nerwowych sytuacji może natomiast dojść między 16 a 24 września, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze z planetami w Koziorożcu, spokój trudno wam będzie zachować zwłaszcza między 23 a 25 września podczas opozycji Merkurego do Marsa.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *