Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Panny

Jowisz, który właśnie zawitał do przeciwległego znaku Ryb, przyniesie wam poszerzenie kontaktów a także życzliwość i wsparcie ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Słońce tranzytuje życzliwy znak Koziorożca do 20 stycznia, rozwijając kreatywność, wpływając na rozwój kariery oraz inspirując do twórczych zainteresowań. 2 stycznia dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwym Raku, w korzystnym trygonie do Urana w Byku, zapowiada to początek międzynarodowego przedsięwzięcia, nawiązanie istotnej dla finansów przyjaźni lub podniesienie kwalifikacji. 8 i 9 stycznia Słońce znajdzie się w koniunkcji z cofającą się Wenus, planetą miłości, niektóre Panny będą miały skłonność do nawiązania romansu z osobą kiedyś poznaną, uczucie pojawiło się dawno temu, ale nie przetrwało próby czasu, teraz ponownie coś „zaiskrzy”, czy romans przemieni się długotrwały związek okaże się w przyszłym miesiącu, kiedy Wenus wyjdzie z retrogradacji.

Między 9 a 13 stycznia Słońce w sekstylu do Neptuna rozwinie wyobraźnię, zachęci do twórczości i wzbudzi romantyczne oczekiwania, jednak napięta kwadratura Marsa do Neptuna wprowadzi element niecierpliwości, a nawet agresji, i sami już nie będziecie pewni czego tak naprawdę chcecie. 17 stycznia pełnia Księżyca w Raku w opozycji do Plutona, otworzy prawdziwą „puszkę Pandory”, zastanówcie się dobrze w jaki sposób wykorzystać nagromadzoną energię, bo puszczona bez kontroli może narobić problemów w związkach i w kontaktach z dziećmi. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na sprawy zdrowia, 23 stycznia, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem, macie szansę wykazać się profesjonalizmem i zwrócić na siebie uwagę przełożonych, konieczne jednak będzie wprowadzenie poprawek do waszych pomysłów. Ostatnie dni miesiąca przyniosą niespodziewane wydarzenia, których osią staną się kontakty ze służbą zdrowia, na co wskazuje kwadratura Słońca do Urana.

Merkury 2 stycznia opuści życzliwy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, zaowocuje to przede wszystkim wzrostem pomysłowości i zdolności intelektualnych, wpłynie na rozwój przedsiębiorczości i skieruje myśli na poprawę zdrowia i kondycji. Od 12 do 16 stycznia sprawy związane z edukacją lub kontaktami międzynarodowymi wzbudzą kontrowersje, unikajcie nadmiernego stresu, bo odbije się niekorzystnie na samopoczuciu. 15 stycznia Merkury, władca waszego znaku, wejdzie w retrogradację, do ruchu prostego powróci dopiero 4 lutego, starajcie się w tym czasie zrezygnować z zakupu samochodu lub sprzętu elektronicznego, unikajcie też podejmowania nagłych decyzji, wpływających na waszą życiową sytuację. 26 stycznia Merkury wycofa się do ponownie do Koziorożca, dając wam szansę na poprawę relacji z dziećmi lub kochankami.

Wenus do 29 stycznia w znaku Koziorożca porusza się biegiem wstecznym, nie jest to więc dobry czas dla miłości, chyba że rozważacie powrót do zerwanego związku. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna sprzyja romantycznym uniesieniom oraz twórczej samorealizacji, ostatni tydzień miesiąca natomiast przyniesie zaskakujący rozwój sytuacji w związku miłości lub przyjaźni, co zapowiada trygon Wenus do Urana.

Mars przebywa w znaku Strzelca do 24 stycznia, zachęcając do aktywności w sprawach rodzinnych i domowych, to dobry moment na robienie porządków, warto pozbyć się rzeczy, które już spełniły swoją funkcję. Między 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna skomplikuje relacje partnerskie, trudno wam będzie uzyskać od innych to, na czym wam zależy. 24 stycznia Mars wejdzie do życzliwego Koziorożca, a jest w tym znaku mocny, ułatwi więc działalność hobbystyczną, pomoże zapanować nad niesfornymi dziećmi, zdobyć to, co sprawia przyjemność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *