Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Lwa

Słońce w Koziorożcu do 20 stycznia skupi uwagę na poprawie zdrowia. Nów Księżyca w tym znaku w trygonie do Urana w Byku, do którego dojdzie 2 stycznia, jest znakomitą okazją do podjęcia postanowień noworocznych, dotyczących poprawy zdrowia oraz rozpoczęcia odbudowy relacji z przyjaciółmi z pracy. Od 7 do 10 stycznia Słońce w koniunkcji z cofającą się Wenus przypomni najpiękniejsze chwile miłości, trzymajcie się jej, aby nie popaść w pokusy i zawrót głowy, który szykuje wam zwodniczy Neptun od 9 do 13 stycznia, tworząc sekstyl ze Słońcem i kwadraturę z Marsem. To również właściwy czas, aby zadbać o zdrowie, chrońcie się przed wirusami, bo mogą być w tych dniach wyjątkowo aktywne.

Do próby sił dojdzie w okolicach 17 stycznia, podczas pełni Księżyca w znaku Raka, której towarzyszy koniunkcja Słońca z Plutonem – tylko od was zależy, jaki użytek zrobicie z przepełniającej was, ale trudnej do panowania energii, uświadomicie sobie własną moc, wykorzystajcie ją mądrze, jest to również dobry moment na rozpoczęcie wszelkiego rodzaju terapii. 20 stycznia Słońce opuści surowego Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim związki, zarówno osobiste, jak i w szerszym kontekście międzyludzkie.

23 stycznia cofający się Merkury w koniunkcji ze Słońcem uświadomi wam sprawy, które należy ponownie przemyśleć, zanim podejmie się ostateczne decyzje, zwłaszcza dotyczące umów. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana zapowiada konflikty w pracy, dojdzie tez do różnicy zdań w związkach osobistych.

Wenus przebywa w surowym znaku Koziorożca, w dodatku do 29 stycznia porusza się biegiem wstecznym, sprawy miłości przejdą więc na dalszy plan, chociaż na początku roku od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna przypomni najpiękniejsze, romantyczne chwile, jakie przeżywaliście w związkach, natomiast w ostatnich dniach miesiąca Wenus w trygonie do Urana zaowocuje poprawą zdrowia, udanym zawodowym projektem lub nawiązaniem przyjaźni z osobą, z którą współpracujecie.

Mars do 24 stycznia tranzytuje życzliwy znak Strzelca, zachęcając do samorealizacji i wykazania się zdolnościami kreatywnymi, chętnie zaangażujecie się w działalność związaną z ulubionym hobby. Lwy posiadające dzieci skierują ich aktywność na uprawianie sportu. Między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, uważajcie na kontuzje.

Merkury 2 stycznia opuści Koziorożca i wejdzie do przeciwległego Wodnika, staniecie się więc bardziej wygadani i skłonni do kompromisów, jedynie między 12 a 16 stycznia Merkury w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana, może wywołać nerwowe sytuacje, skłaniające do konfliktów. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny, do 4 lutego starajcie się więc nie podpisywać umów, zrezygnujcie z istotnych transakcji, ważne decyzje odłóżcie na inny termin. 26 stycznia Merkury wycofa się do Koziorożca, stwarzając okazję do korekty spraw, wymagających ponownego przemyślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *