Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Wagi

Jowisz w znaku Ryb wpłynie swoim dobroczynnym działaniem na szeroko pojętą sferę zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Słońce do 20 stycznia przebywa w znaku Koziorożca, kierując uwagę na sprawy rodzinne a także rozwój kariery. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do rewolucyjnego Urana zapowiada początek zmian, które wpłyną na wspólny stan posiadania. Koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w dniach 8-9 stycznia, pozwoli ponownie przyjrzeć się sprawom, które mają dla was duże znaczenie emocjonalne, pojawi się szansa na poprawę relacji w rodzinie.

Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna nastroi was romantyczne, wpłynie na rozwój zdolności twórczych oraz na poprawę zdrowia, kwadratura Marsa do Neptuna skłoni niektóre Wagi do zmiany decyzji odnośnie szczepień. 17 stycznia pełnia Księżyca w Koziorożcu, której towarzyszy koniunkcja Plutona ze Słońcem, wyzwoli głębokie pokłady energii, zdolnej sprostać wymaganiom zarówno zawodowym, jak i rodzinnym, uważajcie jednak, ponieważ emocje, jakie się z takim układem wiążą, mogą wpłynąć destrukcyjnie na podstawy waszej egzystencji. 20 stycznia Słońce opuści Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym postanowicie zająć się przede wszystkim samorealizacją, skierujecie też uwagę na potrzeby dzieci. 23 stycznia koniunkcja Merkurego ze Słońcem skłoni niektóre Wagi do realizacji porzuconych wcześniej pomysłów. Ostatnie dni miesiąca, na skutek kwadratury Słońca do Urana, wprowadzą rewolucyjne zmiany w sposobie myślenia i postrzegania rzeczywistości, wpłyną też na wspólny stan finansów, niektóre osoby postanowią pozbyć się ze swego życia przedmiotów, ludzi i spraw, które utrudniają rozwój.

Wenus w Koziorożcu do 29 stycznia cofa się, skłaniając do zrewidowania swojej postawy względem członków rodziny oraz stawianych przed sobą celów, szczególnie zawodowych. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna skłoni do realizacji marzeń, o których zdążyliście już zapomnieć, natomiast długotrwały, bo trwający przez cały ostatni tydzień miesiąca trygon Wenus do Urana, pozwoli jasno uświadomić sobie na czym najbardziej wam zależy.

Mars, tranzytując do 24 stycznia przyjazny znak Strzelca, wpłynie na wzrost mobilności, niektóre Wagi z chęcią wybiorą się na narty lub zaczną uprawiać jakiś rodzaj sportu. Ostrożność powinniście zachować między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, szczególnie uprawiając sporty zimowe, bo łatwo będzie o kontuzję. 24 stycznia Mars opuści Strzelca i wejdzie do Koziorożca, w którym jest mocny, staniecie się więc niezwykle aktywni we wprowadzaniu porządków w domu oraz w relacjach rodzinnych, wzrośnie też ambicja i chęć osiągnięcia sukcesu.

Merkury 2 stycznia wejdzie do życzliwego Wodnika, staniecie się więc znacznie bardziej błyskotliwi i chętni do zmiany sposobu myślenia. Kwadratura Merkurego do Urana między 12 a 16 stycznia zrewolucjonizuje podejście do wspólnego stanu posiadania, zapragniecie większej niezależności i wyznaczycie własne granice. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny, starajcie się więc do 4 lutego unikać podejmowania życiowych decyzji oraz wszelkiego rodzaju spekulacji i niesprawdzonych interesów. 26 stycznia Merkury wycofa się i ponownie zawita do Koziorożca, pozwalając po raz kolejny przemyśleć swoje życiowe cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *