Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Wodnika

Słońce w przeciwległym Lwie przebywa do 23 sierpnia, dlatego sprawy partnerskie oraz kontakty zarówno osobiste, jak i biznesowe wydają się być w tym czasie najważniejsze. W pierwszych dniach miesiąca trygon Słońca do dobroczynnego Jowisza zapowiada udane podróże, zawarcie międzynarodowych kontraktów oraz kontakty z osobami prominentnymi, Wodniki przebywające na wakacjach mają szansę zawrzeć wiele interesujących znajomości, ważnych dla ich przyszłości. W tym samym czasie waleczny Mars znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem, jednym z władców waszego znaku, a także z karmicznymi Węzłami Księżycowymi, układ przyniesie nagłe i radykalne zmiany w układach rodzinnych.

W nocy z 11 na 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z Saturnem w waszym znaku, w kwadraturze z niepokornym Uranem oraz Węzłami Księżycowymi – nagromadzone energia i frustracja nie znajdą ujścia, odniesiecie wrażenie, że nie macie wpływu na rzeczywistość, dlatego najlepiej nabrać dystansu, przeczekać i zobaczyć co da się zrobić w przyszłości w problematycznej sytuacji. Od 12 do 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna w waszym znaku ochłodzi stosunki z przełożonymi, niektóre ważne sprawy zawodowe trzeba będzie odłożyć na później, warto więc w tym czasie wybrać się na urlop. 23 sierpnia Słońce opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do zapobiegliwej Panny, znaczenia nabiorą sprawy związane z zarządzaniem wspólnym majątkiem, warto zacząć planować przyszłe inwestycje, skłoni was do tego szczególnie kwadratura Słońca do popędliwego Marsa, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu miesiąca. 27 sierpnia, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w pracowitej Pannie, może okazać się początkiem nowego projektu, który przyniesie dochody w przyszłości.

Wenus przebywa w znaku Raka do 11 sierpnia, możecie mieć w tym czasie większy niż zwykle apetyt na słodycze. Na początku miesiąca Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Marsem i Uranem, co sprzyja ociepleniu stosunków z domownikami, może też zachęcić do nowej aranżacji wnętrz lub natchnąć ideą nabycia nieruchomości. Między 5 a 11 sierpnia Wenus w trygonie do uduchowionego Neptuna i w opozycji do pożądliwego Plutona wprawi was z jednej strony w stan romantycznego uniesienia, z drugiej wzbudzi silne namiętności, niektóre Wodniki z łatwością zdobędą pieniądze, z jeszcze większą się ich pozbędą. 11 sierpnia Wenus wejdzie do przeciwległego znaku Lwa, staniecie się bardziej atrakcyjni dla otoczenia, partner zacznie okazywać wam więcej uczuć, wolne Wodniki nawiążą inspirujące znajomości a nawet romanse, zwłaszcza między 16 a 20 sierpnia, gdy Wenus utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, jest to znakomity moment na wykorzystanie urlopu, bo wyjazdy zagraniczne okażą się bardzo udane. W ostatnim tygodniu miesiąca opozycja Wenus do Saturna w waszym znaku oraz kwadratura z Uranem i Węzłami Księżycowymi skomplikuje relacje osobiste i rodzinne.

Mars do 20 sierpnia tranzytuje znak Byka, kierując aktywność na sprawy rodzinne i finansowe, w pierwszych dniach miesiąca może skłonić do buntu a nawet nieopanowanych wybuchów wściekłości. Od 4 do 11 sierpnia, gdy znajdzie się w kwadraturze do Saturna w waszym znaku, staniecie się odporni na naciski, wiele was to jednak będzie kosztować, natomiast między 7 a 19 sierpnia pomoże rozwiązać najtrudniejsze problemy, zwłaszcza finansowe, gdy utworzy korzystne aspekty z najpierw z twórczym Neptunem a następnie niezłomnym Plutonem. 20 sierpnia Mars opuści problematyczny znak Byka, w którym był wyjątkowo słaby a przez to zaczepny, i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, staniecie się spokojniejsi, ale też znacznie bardziej asertywni i gotowi do upadłego bronić swego zdania.

Merkury w przeciwległym Lwie, w którym jest słaby i przez to lubi mijać się z prawdą, przebywa tylko do 4 sierpnia – gdy wejdzie do rzeczowej Panny nabierze mocy i pomoże rozwiązać najtrudniejsze organizacyjne problemy, szczególnie w dziedzinie zarządzania wspólną własnością.  Najlepsze decyzje macie szansę podjąć między 16 a 20 sierpnia, gdy znajdzie się w korzystnych aspektach z błyskotliwym Uranem, władcą waszego znaku, oraz Węzłami Księżycowymi, co ma znaczenie dla długotrwałych projektów.

Między 19 a 23 sierpnia opozycja ze zwodniczym Neptunem i władczym Plutonem ułatwi przeprowadzenie swojej woli, nie możecie jednak ulegać manipulacjom, tylko twardo domagać się swoich praw. 26 sierpnia Merkury wejdzie do życzliwej Wagi, staniecie się bardziej dyplomatyczni i skłonni do ustępstw, chociaż w okolicach 29 sierpnia, gdy ustawi się w trygonie do Marsa w Bliźniętach, wykażecie się zdecydowaniem i asertywnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *