Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Ryb

Słońce w znaku Lwa przebywa do 23 sierpnia, kierując uwagę na sprawy zdrowia oraz warunki pracy. Pierwsze dni przyniosą zmienną energetycznie aurę, bo z jednej strony trygon Słońca do Jowisza sprzyja relaksowi i korzystnie wpłynie na sytuację finansową, z drugiej problematyczna koniunkcja Marsa z Uranem i Północnym Węzłem Księżycowym wprowadzi gwałtowne zmiany w relacjach z sąsiadami lub rodzeństwem, co może przysporzyć nieco stresów. Najbardziej emocjonujący i stresogenny okres czeka was od 10 do 14 sierpnia, ponieważ 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w Wodniku w kwadraturze do Urana i Węzłów Księżycowych, co odbije się głównie na zdrowiu, może też wpłynąć na sytuację w pracy, horoskop radzi zachować dystans, bo będziecie mieli niewielki wpływ na wydarzenia.

Od 12 do 17 sierpnia opozycja Słońca do Saturna ograniczy mobilność, może też przejściowo osłabić wzrok. 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do przeciwległej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym istotne okażą się negocjacje, umowy z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W ostatnim tygodniu sierpnia kwadratura Słońca z bojowym Marsem doprowadzi do gorącej wymiany zdań, a nawet konfliktu z członkami rodziny. 27 sierpnia nów Księżyca w przeciwległej Pannie sprzyja rozpoczęciu owocnej współpracy.

Wenus w życzliwym Raku przebywa do 11 sierpnia, w pierwszych dniach miesiąca utworzy korzystny aspekt z Marsem i Uranem, co pozwoli załagodzić burzliwe relacje w rodzinie, zakochane Ryby mogą liczyć na wyznania miłości a nawet propozycje wspólnego zamieszkania, w każdym razie wasze wzajemne stosunki ulegną zmianie. Od 5 do 11 sierpnia Wenus w trygonie do Neptuna w waszym znaku i w opozycji do Plutona zapowiada wzrost namiętności i pogłębienie uczuć zarówno w związkach stałych, jak i takich, które wchodzą w etap początkowych romantycznych uniesień, wzrośnie empatia i naturalne współczucie, którym zwykle emanują osoby spod znaku Ryb.

11 sierpnia Wenus opuści życzliwego Raka i wstąpi do rozrywkowego Lwa, zapragniecie skorzystać z wakacyjnych przyjemności – najlepszy okres na udany urlop nadejdzie w dniach 16–20 sierpnia, gdy Wenus utworzy uszczęśliwiający trygon z dobroczynnym Jowiszem. W ostatnim tygodniu sierpnia Wenus znajdzie się w niekorzystnych aspektach z ograniczającym Saturnem i nieprzewidywalnym Uranem, sprawy uczuciowe się skomplikują.

Mars w Byku przebywa do 20 sierpnia, aktywizując sprawy związane z komunikacją oraz stanem posiadania, między 4 a 11 sierpnia rozbudzi ukryte lęki, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem w Wodniku, uda się wam je jednak pokonać dzięki sile woli, ponieważ od 7 do 19 sierpnia Mars utworzy korzystne aspekty najpierw z przebywającym w waszym znaku Neptunem a następnie z potężnym Plutonem w życzliwym Koziorożcu – okaże się, że możecie liczyć na wsparcie przyjaciół oraz duchowych przewodników. 20 sierpnia Mars opuści powolnego Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, staniecie się bardziej wymowni i zdecydowani w poglądach, zwłaszcza w okolicy 29 sierpnia, gdy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z Merkurym.

Merkury tranzytuje znak Lwa do 4 sierpnia, następnie zawita do przeciwległej Panny, w której jest wyjątkowo mocny, sprzyja więc nawiązywaniu relacji o zabarwieniu intelektualnym, zagustujecie w dyskusjach, staniecie się bardziej elokwentni. Publicznym wypowiedziom, działalności literackiej oraz nawiązywaniu kontaktów przez portale społecznościowe sprzyjać będzie korzystny aspekt, jaki Merkury utworzy z inspirującym Uranem między 14 a 18 sierpnia, natomiast od 19 do 23 sierpnia opozycja Merkurego do Neptuna w waszym znaku i trygon do pełnego pasji Plutona wywoła gorące dyskusje, wasze poglądy niektóre osoby mogą uznać za kontrowersyjne.

26 sierpnia Merkury opuści przeciwległy znak Panny i wejdzie do dyplomatycznej Wagi, zaczniecie lepiej wyważać słowa, chociaż nadal nie zabraknie wam zdecydowania w wyrażaniu swojego zdania, zwłaszcza w okolicach 29 sierpnia, na co wskazuje trygon Merkurego do Marsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *