Horoskop miesięczny na sierpień 2022 dla Koziorożca

Do 23 sierpnia przebywa Słońce w znaku Lwa, kierując uwagę na zarządzanie wspólnymi finansami i pozyskiwanie dodatkowych środków na inwestycje. W pierwszych dniach miesiąca trygon Słońca do Jowisza sprzyja inwestowaniu w dom rodzinny, również Koziorożce korzystające z zagranicznych wakacji będą usatysfakcjonowane warunkami, w jakich się znaleźli. Koniunkcja Marsa z nieprzewidywalnym Uranem i Północnym Węzłem Księżycowym sprzyja kreatywności w dziedzinie twórczości oraz nowoczesnym rozwiązaniom w podejściu do wychowywania dzieci.

W nocy z 11 na 12 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w Wodniku w koniunkcji z ograniczającym Saturnem i w kwadraturze do Urana oraz Węzłów Księżycowych, sprawy zawodowe oraz finansowe wzbudzą wiele emocji, dojdzie do różnicy zdań w temacie wydawania pieniędzy oraz inwestowania, zajdzie konieczność „zaciśnięcia pasa” w dniach 12–17 sierpnia, gdy Słońce ustawi się w opozycji do Saturna. 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do życzliwej Panny, osoby, które dopiero wybierają się na wakacje zaczną planować aktywny wypoczynek, na co wskazuje kwadratura Słońca do walecznego Marsa, zabraknie im przy tym cierpliwości dla bardziej opieszałych lub skłonnych do lenistwa współtowarzyszy urlopowych, natomiast Koziorożce powracające do pracy rzucą się w wir zadań do wykonania. Nów Księżyca w Pannie, do którego dojdzie 27 sierpnia, sprzyja dalekosiężnym planom.

Wenus przebywa w przeciwległym Raku do 11 sierpnia, sekstyl Wenus ze zdobywczym Marsem oraz Uranem i Węzłami Księżycowymi zapowiada niespodziewany namiętny romans, który wbrew przewidywaniom może okazać się długotrwały. Między 5 a 11 sierpnia uczucia nabiorą temperatury, zrealizują się wyobrażenia o miłości romantycznej i zarazem namiętnej, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z natchnionym Neptunem i jednocześnie w opozycji do pożądliwego Plutona w waszym znaku.

11 sierpnia Wenus opuści przeciwległego Raka i wejdzie do rozrywkowego Lwa, nabierzecie dystansu do spraw uczuciowych, zajmiecie się gromadzeniem środków na bardziej komfortowe życie – okazja do zysków pojawi się między 16 a 20 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w trygonie ze szczodrym Jowiszem, warto inwestować w nieruchomości, szczególnie za granicą. Kryzys finansowy i osobisty czeka was w ostatnim tygodniu sierpnia, gdy Wenus ustawi się w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem i w opozycji do ograniczającego Saturna.

Mars tranzytuje życzliwego Byka do 20 sierpnia, jest jednak słaby w tym znaku, dlatego brakuje mu cierpliwości i skuteczności w działaniu, szczególnie w stosunku do dzieci i w sprawach finansowych, w pierwszych dniach miesiąca dokona rewolucji wraz z wybuchowym Uranem, natomiast między 4 a 11 sierpnia, gdy ustawi się w napiętym aspekcie z Saturnem w Wodniku, coś czego bardzo pragniecie okaże się trudne do zdobycia ze względów finansowych – uparte Koziorożce potrafią jednak zdobyć to, na czym im zależy, osoby wytrwałe i konsekwentne, korzystające z podpowiedzi intuicji, otrzymają taką szansę między 7 a 19 sierpnia, kiedy Mars utworzy korzystne aspekty z natchnionym Neptunem i zdeterminowanym Plutonem w waszym znaku. 20 sierpnia Mars opuści życzliwego Byka i wtargnie do rozgadanych Bliźniąt, staniecie się bardziej wymagający, ale też komunikatywni w stosunku do podwładnych i współpracowników.

Merkury przebywa w Lwie do 4 sierpnia, dopiero kiedy wejdzie do życzliwej wam Panny rozwinie pełnię swoich możliwości – do 26 sierpnia macie szansę rozwinąć się intelektualnie i zaplanować zarówno urlop, jeśli jeszcze go nie wykorzystaliście, jak i pracę wymagającą precyzji oraz uważności. Najlepsze decyzje, zwłaszcza finansowe, macie szansę podjąć między 14 a 18 sierpnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z inspirującym Uranem i Węzłami Księżycowymi, natomiast od 19 do 23 sierpnia słuchajcie intuicji, ale nie zapominajcie o rozsądku, bo ktoś może celowo wprowadzić was w błąd, kiedy Merkury ustawi się w opozycji do zwodniczego Neptuna i w trygonie do Plutona w waszym znaku. 26 sierpnia Merkury zawita do dyplomatycznej Wagi, działajcie zdecydowanie i asertywnie w sprawach zawodowych, ale nie zapominajcie o stosowaniu wyważonych słów, szczególnie w okolicach 29 sierpnia, gdy Merkury utworzy trygon z popędliwym Marsem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *