Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Wodnika

Do 22 sierpnia Słońce tranzytuje przeciwległy znak Lwa, uwagę więc skierujecie na partnerów zarówno życiowych, jak i biznesowych. Już w pierwszych dniach miesiąca dojdzie do trudności w związkach, kiedy Słońce i Merkury znajdą się w opozycji do przebywającego w waszym znaku Saturna, możecie poczuć się samotni, smutni lub po prostu nieobecni i trudno wam będzie spełnić oczekiwania partnerów, pragnących zachęcić was do wspólnej zabawy i skorzystania z rozrywek. Stan ten minie po kilu dniach, ale zamieni się w niecierpliwość i wybuchy gniewu między 4 a 9 sierpnia, gdy Słońce znajdzie się w kwadraturze do Urana, władcy waszego znaku, może to także oznaczać zmianę w umowach i rozpoczęcie nowego etapu w biznesowej współpracy, co podpowiada nów Księżyca w przeciwległym znaku Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia.

Między 18 a 22 sierpnia natomiast opozycja Słońca do Jowisza w waszym znaku zapowiada intratne umowy międzynarodowe, wyjazdy zagraniczne i udane kontakty towarzyskie, pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 22 sierpnia, podniesie poziom emocji do maksimum. Tego samego dnia, zaraz po nowiu, Słońce opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, zaczniecie więc z partnerem życiowym rozważać możliwości korzystnych inwestycji lub rozpoczniecie starania o pozyskanie finansów na wspólne przedsięwzięcia.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w znaku Panny, gdzie nie czuje się najlepiej i ma niewielkie możliwości do wykorzystania swojego potencjału, dlatego sprawy zarówno miłosne, jak i finansowe mogą nie być zadowalające – w pierwszych dniach miesiąca co prawda Wenus znajdzie się w trygonie Uranem, ale przyniesie tylko chwilową poprawę nastroju, między 8 a 14 sierpnia natomiast zachowajcie ostrożność w sprawach finansowych, bo aspekty Wenus z iluzorycznym Neptunem i pożądliwym Plutonem mogą sprawić, że aby zrealizować swoje pragnienia będziecie skłonni zapłacić zbyt wysoką cenę.

Po 16 sierpnia sytuacja zarówno osobista, jak i finansowa ulegnie diametralnej zmianie, ponieważ Wenus przejdzie do życzliwego znaku Wagi, którym włada, więc jest mocna i przyniesie wiele chwil spełnienia, objawów miłości i życzliwości ze strony osób wysoko postawionych, cudzoziemców lub prawników. Na szczególnie dobre układy i nawiązanie długotrwałych relacji międzynarodowych możecie liczyć w dniach od 21 do 25 sierpnia, kiedy Wenus utworzy korzystny trygon z Saturnem w waszym znaku.

Mars przez cały sierpień przebywa w znaku Panny, motywując was do pracy wewnętrznej nad sobą, jego pozycja w tym znaku jest też korzystna dla aktywności sportowej oraz do starania się o granty, dotacje i inne świadczenia instytucjonalne. Najbardziej skuteczni będziecie w działaniu między 18 a 24 sierpnia, kiedy Mars z Merkurym znajdą się w trygonie do Urana w Byku, zapali się też zielone światło dla inwestycji, szczególnie w nieruchomości, które przyniosą w przyszłości znaczne profity.

Merkury do 11 sierpnia przebywa w przeciwległym znaku Lwa, jest tam jednak słaby i tworzy niekorzystne aspekty z Saturnem i Uranem, nie oczekujcie więc zbyt wiele od swoich zdolności intelektualnych, lepiej wrzucić na luz i korzystać z wakacyjnej aury. Od 11 do 30 sierpnia natomiast Merkury w Pannie pozwoli wam nie tylko błysnąć intelektem, ponieważ jest bardzo mocny w tym znaku, ale przyczyni się też do podjęcia trafnych decyzji życiowych, szczególnie dotyczących inwestycji, oraz pozwoli zaplanować przyszłe zamierzenia. Najbardziej znaczące okazje pojawią się między 18 a 24 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w aspektach z Marsem i Uranem. Między 23 a 28 sierpnia pilnujcie finansów, ponieważ Merkury znajdzie się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona, pojawi się jednak okazja do zrealizowania życiowych planów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *