Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Ryb

Słońce do 22 sierpnia przebywa w znaku Lwa koncentrując uwagę na wykonywaniu zleconych prac, dbaniu o zdrowie oraz opiekowaniu się ulubionymi zwierzakami. Na początku miesiąca opozycja Słońca i Merkurego do Saturna w Wodniku wprowadzi utrudnienia w komunikacji, a od 4 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Urana może doprowadzić do konfliktu z rodzeństwem lub sąsiadami. Niektóre Ryby, zgodnie ze swoją naturą, zaoferują pomoc osobom, które znalazły się w trudnej życiowej sytuacji lub mają problemy ze zdrowiem.

Nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia, może zaowocować zmianą sposobu odżywiania lub rozpoczęciem nowej terapii w przypadku przewlekłych dolegliwości. Dni od 18 do 22 sierpnia okażą się korzystne dla podróży zagranicznych, na co wskazuje opozycja Słońca do Jowisza, jednak pełnia Księżyca w Wodniku, mająca miejsce 22 sierpnia, sygnalizuje, że zbyt wiele emocji włożycie w sprawy międzynarodowe lub związane z nauczaniem. Tego samego dnia, zaraz po pełni, Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Panny, kierując uwagę na sprawy partnerstwa, umów oraz wszelkiego rodzaju współpracę.

Wenus w przeciwległej Pannie przebywa do 16 sierpnia i chociaż jest słaba w tym znaku, przyniesie wam powodzenie, zwłaszcza na początku miesiąca, kiedy znajdzie się w korzystnym aspekcie z Uranem w Byku – niektóre Ryby spotkają na swej drodze lub w sąsiedztwie osobę, przy której serce zabije mocnej. Między 8 a 14 sierpnia opozycja Wenus do Neptuna w waszym znaku oraz korzystny aspekt z Plutonem sygnalizują wolnym Rybom nadejście romantycznej i namiętnej miłości, osoby w stałych związkach mogą liczyć na ocieplenie uczuć oraz spełnienie marzeń. Po 16 sierpnia, kiedy Wenus zawita do znaku Wagi, w którym czuje się fantastycznie, nadejdzie dobry moment na poważne inwestycje, zwłaszcza w nieruchomości – najbardziej korzystny okres na tego typu działania to dni między 21 a 25 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem.

Merkury w znaku Lwa przebywa do 11 sierpnia, warto w tym czasie wrzucić na luz, bo nie jest to dobry czas na głębokie lub znaczące przemyślenia – w Lwie Merkury jest w upadku, nie funkcjonuje więc we właściwy sposób, w dodatku na początku miesiąca najpierw tworzy trudne aspekty z wymagającym Saturnem a potem z wybuchowym Uranem.

Dopiero po 11 sierpnia, kiedy Merkury zawita do przeciwległego znaku Panny, w którym jest mocny, otworzą się szeroko drzwi na współpracę partnerską, zawiązywanie spółek, podpisywanie umów i podejmowanie ważnych życiowych decyzji – warto pobyt Merkurego w Pannie  wykorzystać na współpracę, która na pewno okaże się owocna, szczególnie w okresie od 18 do 28 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w aspektach z aktywnym i przedsiębiorczym Marsem, pomysłowym Uranem, skutecznym Plutonem i intuicyjnym Neptunem w waszym znaku.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym znaku Panny, kierując energię na współpracę i motywując do zwiększenia aktywności. Najbardziej pracowici i skuteczni staniecie się między 18 a 24 sierpnia, a wszystkie sprawy przyspieszą, gdy Mars znajdzie się w korzystnym trygonie z Uranem w Byku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *