Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Koziorożca

Słońce w znaku Lwa do 22 sierpnia skieruje uwagę na zarządzanie finansami. Już w pierwszych dniach miesiąca pojawią się problemy, kiedy Słońce w koniunkcji z Merkurym znajdą się w opozycji do Saturna w waszym znaku – mocno i zdecydowanie odmówicie inwestowania w coś, co służy jedynie przyjemności i zabawie, uważając, że wspólne pieniądze należy zachować na poważniejsze sprawy. Kwadratura Słońca do Urana od 4 do 9 sierpnia może spowodować konflikty z dziećmi lub osobami, za które czujecie się odpowiedzialni, ponieważ zbuntują się przeciwko wprowadzonym ograniczeniom lub zapragną zamanifestować swoją niezależność, a nów Księżyca w Lwie, do którego dojdzie 8 sierpnia, może być początkiem zmiany w podejściu do wspólnych wydatków.

Słońce w opozycji do Jowisza między 18 a 22 sierpnia oraz pełnia Księżyca w Lwie, do której dojdzie 22 sierpnia, tuż przed przejściem Słońca do przyjaznej Panny, sprawi, że nabierzecie więcej pewności siebie, ponieważ wasza sytuacja finansowa się poprawi i uznacie, że możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Po 22 sierpnia Słońce w Pannie zachęci do odpoczynku i podczas gdy inni będą wracać z wakacji, wy rozpoczniecie letnie wojaże.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwej Pannie sprawiając, że każdą pracę wykonujecie szybko i sprawnie, nie zapominając o podnoszeniu kwalifikacji. Nie opuści was też pragnienie podróżowania, dlatego między 18 a 24 sierpnia, kiedy Mars wraz z Merkurym znajdą się w korzystnym aspekcie z Uranem w Byku, nie odmówicie sobie przyjemności i z dnia na dzień spakujecie walizki i wybierzecie się tam, gdzie zawiodą was życzenia.

Merkury do 11 sierpnia przebywa w Lwie, gdzie jest słaby, w dodatku odbiera trudne aspekty od Saturna i Urana, powinniście więc w tym czasie odpuścić sobie inwestowanie oraz próby dogadania się z osobami mającymi inny system wartości. Po 11 sierpnia natomiast, kiedy Merkury zawita do życzliwego znaku Panny, w którym jest bardzo mocny, śmiało możecie podejmować najtrudniejsze decyzje, zarówno zawodowe, jak i związane z podróżami lub poszerzaniem horyzontów.

Od 18 do 22 sierpnia Merkury w aspekcie z Marsem i Uranem pozwoli rozwiązać najtrudniejsze sprawy, okażecie się skuteczni w działaniu i kompetentni w swojej dziedzinie. Między 23 a 28 sierpnia natomiast Merkury w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona w waszym znaku ułatwi przekonanie nawet najbardziej opornych osób do waszych pomysłów i propozycji.

Wenus przebywa w życzliwej Pannie do 16 sierpnia, w dodatku na początku miesiąca utworzy korzystny trygon z nagłym i nieprzewidywalnym Uranem. Niektóre Koziorożce z dnia na dzień znajdą się pod urokiem osoby oryginalnej o niecodziennym charakterze, a kiedy między 8 a 14 sierpnia Wenus znajdzie się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona w waszym znaku, ogarną je namiętne i romantyczne uczucia, które prędko nie przeminą. 16 sierpnia Wenus zmieni znak i wkroczy do Wagi, w której jest bardzo mocna, uczucia więc przybiorą na sile, poprawi się też sytuacja finansowa, szczególnie w dniach 21–25 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie ze stabilizującym Saturnem, waszym władcą – jest to dobry moment na ugruntowanie swojej pozycji zarówno zawodowej, jak i osobistej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *