Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Panny

Słońce do 22 sierpnia przebywając w Lwie, dopóki nie wkroczy do waszego znaku, osłabia was energetycznie, dlatego jest to najlepszy czas na odpoczynek, żeby naładować akumulatory. Szczególnie podczas pierwszych dni miesiąca, jeśli się przepracujecie, możecie odczuwać spadek nastroju, ograniczenia w poruszaniu się lub nawrót dolegliwości związanych z chorobami przewlekłymi, o czym ostrzega opozycja Słońca i Merkurego do surowego Saturna.

Zapracowane Panny, które od dłuższego czasu nie korzystały z urlopu, osiągną między 4 a 9 sierpnia granice wytrzymałości, kiedy Słońce znajdzie się w kwadraturze do nieobliczalnego i wybuchowego Urana – dlatego weźcie sobie do serca potrzebę relaksu i wybierzcie się do miejsca, w którym jeszcze nigdy nie byliście, do czego zachęci 8 sierpnia nów Księżyca w znaku Lwa. Między 18 a 22 sierpnia opozycja Słońca do Jowisza oraz pełnia Księżyca w Wodniku, do której dojdzie 22 sierpnia, wywoła mnóstwo emocji, staniecie bowiem wobec zadań w pracy, które mogą zakończyć się sukcesem a nawet awansem, zbiegnie się to z wejściem Słońca do waszego znaku, zapomnicie o wakacjach i rzucicie się w wir pracy, co zresztą większość Panien uwielbia.

Szczególnie pierwszą dekadę miesiąca powinniście przeznaczyć na wakacyjny odpoczynek, ponieważ Merkury, władca waszego znaku, do 11 sierpnia przebywa w Lwie, gdzie jest słaby a aspekty z Saturnem i Uranem spowodują brak cierpliwości i nerwowość. Po 11 sierpnia natomiast, kiedy przejdzie do waszego znaku, pozostając w nim do 30 sierpnia, odzyskacie jasność myślenia, błyskotliwość umysłu i chęć planowania.

Najbardziej skuteczni i zorganizowani będziecie między 18 a 24 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z aktywnym Marsem w waszym znaku i w trygonie do pomysłowego Urana w życzliwym Byku, możecie w tym czasie wiele zdziałać dla swojej przyszłości. Od 23 do 28 sierpnia zachowajcie ostrożność przy zawieraniu umów, czytajcie wszystko, co zapisane małymi literami, bo opozycja Merkurego do Neptuna i trygon z Plutonem ostrzegają przed próbą wykorzystania waszej nieuwagi przez osoby nieuczciwe.

Mars przez cały miesiąc przebywa w waszym znaku, aktywizując potrzebę działania, szczególnie w zakresie porządkowania, planowania, sprawdzania i segregowania spraw, myśli, przedmiotów a także otaczających was osób. Między 18 a 24 sierpnia trygon Marsa i Merkurego do Urana pozwoli zaprowadzić porządek tam, gdzie do tej pory panował chaos. Niektóre Panny postawią wszystko na jedną kartę i wyjadą za granicę, rozpoczną kurs, o którym od dawna marzyły lub wybiorą rodzaj sportu, który poprawi kondycję.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w waszym znaku, zachęcając do okazania najbliższym swoich uczuć, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy utworzy trygon z Uranem w Byku, możecie spodziewać się okazji do nawiązania znajomości, która ma szansę przekształcić się w romans – między 8 a 14 sierpnia jednak, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona, możecie ulec iluzji i oddać serce komuś, kto chce jedynie was wykorzystać. Po 16 sierpnia, kiedy Wenus opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, możecie liczyć na poprawę sytuacji nie tylko miłosnej, ale również materialnej, najlepszy czas na ugruntowanie i ustabilizowanie emocji, dobrego samopoczucia oraz finansów nadejdzie od 23 do 25 sierpnia, kiedy mocna Wenus w Wadze znajdzie się w trygonie z Saturnem w Wodniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *