Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Wagi

Słońce przebywa w życzliwym znaku Lwa do 22 sierpnia, warto ten czas wykorzystać na radosne korzystanie z życia, sprawianie sobie przyjemności i rozwój przyjaźni, czemu sprzyja wakacyjny okres. Jedynie pierwsze dni miesiąca mogą wprowadzić ograniczenia do życia towarzyskiego, kiedy Słońce wraz z Merkurym znajdą się w opozycji do wymagającego Saturna. Również od 4 do 9 sierpnia Słońce w kwadraturze do Urana wprowadzi nieporozumienia do niektórych znajomości lub pojawią się konflikty w grupach zainteresowań.

Nów Księżyca w Lwie, do którego dojdzie 8 sierpnia, może zapoczątkować nowy rozdział w relacjach przyjaźni. Między 18 a 22 sierpnia natomiast opozycja Słońca do Jowisza zaowocuje poprawą życia towarzyskiego i miłosnego, artyści mogą spodziewać się nowych propozycji, ale może się też zdarzyć, że będzie ich kilka i nawzajem będą się wykluczać, co wzbudzi emocje, które zapowiada pełnia Księżyca w Wodniku. Zaraz po pełni 22 sierpnia Słońce opuści przyjaznego Lwa i wkroczy do Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle odczuwacie odpływ energii, jest to więc właściwy czas, aby wybrać się na długo wyczekiwane wakacje.

Wenus w Pannie przebywa do 16 sierpnia, a ponieważ jest w tym znaku w upadku, odbije się to na waszym samopoczuciu, nawet trygon Wenus do Urana w pierwszych dniach miesiąca niewiele zmieni, wprowadzi tylko trochę urozmaicenia do codzienności. Między 8 a 14 sierpnia Wenus w opozycji do iluzorycznego Neptuna i w trygonie do uwodzicielskiego Plutona może oznaczać rozczarowanie oraz zmęczenie niejasnymi stosunkami w pracy, niektóre Wagi dojdą do wniosku, że warto zmienić dietę, jeśli chcą się poczuć lepiej.

Od 16 sierpnia sytuacja ulegnie radykalnej zmianie, ponieważ Wenus wkroczy do waszego znaku, odzyskacie radość życia i dobre samopoczucie, poprawią się relacje międzyludzkie, rozpocznie się czas miłości. Na ustabilizowanie życiowej i uczuciowej sytuacji możecie liczyć od 21 do 25 sierpnia, kiedy Wenus w waszym znaku znajdzie się w trygonie do Saturna w Wodniku, warto zalegalizować związki, które do tego dojrzały, nie przegapcie szansy.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Panny, co nie jest dla was korzystne, może bowiem oznaczać, że ktoś za waszymi plecami działa na waszą szkodę, dlatego starajcie się zachować dobre stosunki ze współpracownikami oraz osobami, z którymi wchodzicie w partnerstwo. Ostrożność zachowajcie szczególnie od 18 do 24 sierpnia, gdy Mars z Merkurym znajdą się w trygonie z Uranem w Byku, rzekomo łatwo zdobyte dotacje lub pożyczki okażą się trudne do realizacji lub spłaty.

Merkury do 11 sierpnia przebywa w życzliwym Lwie, zachęcając do rozrywki i zabawy, chociaż na początku miesiąca, kiedy znajdzie się w problematycznych aspektach z Saturnem i Uranem, może być nerwowo, bo nie wszystko, co zaplanowaliście będzie możliwe do zrealizowania. Od 11 do 30 sierpnia Merkury będzie tranzytował znak pracowitej Panny, dobrze jest więc w tym czasie zbierać informacje, które przydadzą się w przyszłym miesiącu, kiedy Merkury zawita do waszego znaku. Na zdrowie i sytuację w pracy uważajcie od 23 do 28 sierpnia, bo Merkury znajdzie się w aspekcie ze zwodniczym Neptunem i potężnym Plutonem, możecie więc zostać wmanewrowani w sytuację, której wcale sobie nie życzyliście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *