Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Lwa

Słońce przebywa w waszym znaku do 22 sierpnia, korzystajcie więc ze wsparcia, jakiego wam udziela raz w roku, energii wam nie zabraknie, a spora dawka optymizmu odsunie wszelkie problemy na dalszy plan – jedynie w pierwszych dniach miesiąca opozycja Słońca i Merkurego do ograniczającego Saturna może wprowadzić problemy w komunikacji i chwilowy spadek nastroju, nie powinno to jednak wpłynąć na ogólny stan samopoczucia. Między 4 a 9 sierpnia czeka was „trzęsienie ziemi” – stresująca sytuacja spowodowana kwadraturą Słońca do Urana. Doświadczenie to wpłynie na was motywująco, a nów w waszym znaku, do którego dojdzie 8 sierpnia, skłoni do rozpoczęcia nowego etapu w życiu zawodowym, co nie pozostanie bez wpływu na sytuację finansową. Aby wzmocnić swoje szanse otwórzcie się na to, co nieoczywiste, oryginalne i nowoczesne.

Między 18 a 22 sierpnia sytuacja osobista i finansowa ma szansę się poprawić dzięki opozycji Słońca do Jowisza, uważajcie tylko, aby hurraoptymizm nie przysłonił wam wymagań rzeczywistości, bo niektóre Lwy będą miały tendencję do działania typu „łatwo przyszło, łatwo poszło”. Dla wielu osób jest to właściwy moment na wykorzystanie urlopu i wybranie się na zagraniczną wycieczkę. 22 sierpnia pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Wodnika wzbudzi emocje, które odbiją się na relacjach partnerskich, ale obecność Jowisza w tym układzie podpowiada, że będziecie mieć wiele powodów do radości. Zaraz po pełni 22 sierpnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Panny, zachęcając do uporządkowania spraw związanych ze stanem posiadania.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w znaku Panny, gdzie nie ma możliwości zrealizowania pełni swego potencjału, dlatego pieniądze i relacje międzyludzkie mogą wywoływać problemy – jedynie w pierwszych dniach miesiąca trygon Wenus do Urana zapowiada niespodziewane zarobki lub nawiązanie ciekawej przyjaźni, mającej wpływ na sytuację zawodową.

Ostrożność zachowajcie w dniach 8–14 sierpnia, ponieważ Wenus w aspekcie z Neptunem i Plutonem może zburzyć nierealne oczekiwania, nie jest wskazane w tych dniach zaciąganie kredytu, nawet gdyby pojawiła się taka okazja, bo może okazać się niekorzystny. 16 sierpnia Wenus zawita do życzliwej Wagi i wasza sytuacja zarówno uczuciowa, jak i materialna, ma szansę znacznie się poprawić, szczególnie w dniach od 21 do 25 sierpnia, gdy Wenus utworzy stabilizujący trygon z Saturnem w przeciwległym znaku Wodnika – jest to znakomity moment na podejmowanie decyzji, mających długoterminowe konsekwencje, takich jak zaręczyny, śluby, zawieranie spółek lub podpisywanie kontraktów.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Panny, skłaniając do uporządkowania sytuacji finansowej, zachęcając jednocześnie do większych niż zwykle zakupów, dlatego ważne jest zachowanie w tym czasie równowagi między przychodami a wydatkami. W dniach 18–24 sierpnia znajdziecie się pod wpływem trygonu Marsa do Urana, pieniądze popłyną wartkim strumieniem, od was zależy na co je wykorzystacie, ale wygląda na to, że długo na koncie nie pozostaną.

Merkury do 11 sierpnia pozostanie w waszym znaku, będziecie więc bardziej niż zwykle wygadani i obecni w portalach społecznościowych, koncentrując uwagę na własnej osobie. Przez pierwsze 5 dni sierpnia Merkury w opozycji do Saturna i w kwadraturze do Urana wywoła sporą nerwowość ze względu na ograniczenia, jakie was czekają ze strony innych osób. 11 sierpnia Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Panny, w której jest bardzo mocny, wpłynie więc korzystnie na waszą sytuację finansową, szczególnie między 18 a 24 sierpnia, kiedy znajdzie się w koniunkcji z Marsem i w trygonie do Urana – zaprowadzicie porządek w finansach, a wasze działania mają szansę być odważne i oryginalne, natomiast od 23 do 28 sierpnia uważajcie na wszelkiego rodzaju „intratne” interesy, bo możecie na nich więcej stracić, niż zyskać, o czym ostrzega Merkury w opozycji do Neptuna i w trygonie z Plutonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *