Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Koziorożca

Słońce w Wodniku do 18 lutego skieruje uwagę na sprawy finansowe i poprawę sytuacji materialnej, niestety początek tygodnia przeniesie niewielkie „trzęsienie ziemi” pod tym względem, gdyż 5 lutego dojdzie do pełni Księżyca w Lwie, co pokaże wam jasno perspektywy i to, czym dysponujecie, ale kwadratura Słońca i Księżyca do rewolucyjnego Urana, pod wpływem której pozostaniecie od 3 do 7 lutego, sygnalizuje konieczność zmian, do czego nie wszyscy okażą się gotowi. Konfiguracji towarzyszy jednocześnie napięty aspekt między Wenus i Marsem, potrzeby więc okażą się większe, niż możliwości. W dodatku niektóre Koziorożce mogą borykać się z problemami zdrowotnymi, wymagającymi większych nakładów finansowych. Również koniunkcja Słońca z ograniczającym Saturnem między 14 a 18 lutego, zapowiada konieczność „zaciśnięcia pasa” lub trzeba będzie wziąć większą odpowiedzialność w pracy w ramach tego samego wynagrodzenia. 18 lutego Słońce opuści nerwowego Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, poczujecie się znacznie lepiej, nów Księżyca, do którego dojdzie 20 lutego oraz cały nadchodzący miesiąc warto przeznaczyć na zasianie ziaren sukcesu, które należy zasilić pozytywnymi emocjami, aby zobaczyć korzystne efekty.

Wenus w przyjaznych Rybach przebywa do 20 lutego, co dobrze wpływa na otoczenie, w którym przebywacie, możecie liczyć na życzliwość rodzeństwa i sąsiadów oraz rozwinąć w sobie najlepsze cechy charakteryzujące prawdziwą miłość. Od 6 do 10 lutego, gdy Wenus utworzy korzystny aspekt z Uranem, wolne Koziorożce mogą spotkać w bliskim otoczeniu osobę, przy której serce mocno zabije, jeszcze bardziej romantycznie zrobi się między 13 a 17 lutego, podczas koniunkcji Wenus z rozmarzonym Neptunem, w dniach 17 – 20 lutego, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu do Plutona w waszym znaku, zrobi się mniej duchowo, za to bardziej cieleśnie, wybuchnie namiętność trudna do opanowania. 20 lutego Wenus opuści przyjazne Ryby i wejdzie do zdobywczego Barana, tracąc wiele ze swojej mocy, zakochane Koziorożce poczują się całkowicie podległe swoim wybrańcom.

Mars nadal tranzytuje znak Bliźniąt, czyniąc was aktywnymi w dziedzinie kontaktów międzyludzkich oraz ochrony zdrowia, da o sobie znać napiętym aspektem do Wenus na początku miesiąca oraz korzystnym trygonem do Merkurego pod koniec lutego.

Merkury przebywa w waszym znaku do 11 lutego, można ten czas wykorzystać na przemyślenia dotyczące życiowych celów, oraz zaplanowanie przyszłości w taki sposób, aby można je z powodzeniem osiągnąć. Warto posłuchać intuicji w dniach od 5 do 8 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu do Neptuna, natomiast czarne myśli, jakie mogą was nawiedzić między 9 a 11 lutego, podczas koniunkcji Merkurego z Plutonem w waszym znaku, najłatwiej odgonić robiąc generalne porządki i pozbywając się z biurka oraz mieszkania rzeczy, które nie są wam już do niczego potrzebne. 11 lutego Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Wodnika, cały intelektualny potencjał skierujecie na możliwość zdobycia dodatkowych finansów, uda się wam to już między 16 a 20 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z hojnym Jowiszem. Pod koniec miesiąca, od 20 do 23 lutego, Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z wybuchowym Uranem, zrobi się więc nerwowo, ale trygon do Marsa pozwoli w sposób stanowczy i asertywny wyplątać się z trudnej sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *