Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Panny

Słońce w Wodniku do 18 lutego skieruje uwagę na ochronę zdrowia, zachęci do wypróbowania nowej diety oraz skłoni do wytężonej pracy, stosując najnowsze osiągnięcia techniki. 5 lutego pełnie Księżyca w Lwie rozbudzi silniejsze niż zwykle emocje, ponieważ towarzyszyć jej będą dwa napięte aspekty – Słońca i Księżyca z wybuchowym Uranem oraz Wenus z Marsem, w dniach od 3 do 7 lutego jedna konfiguracja pokrzyżuje plany związane z nauka, wyjazdami zagranicznymi oraz wprowadzi nieporozumienia do związków przyjaźni, druga zaostrzy napięte stosunki partnerskie – zamiast czułości i zrozumienia, jakie oczekuje ukochana osoba, otrzymać może z waszej strony ponaglenia, pośpiech i wymagania, co nie sprzyja miłości. Między 14 a 18 lutego Słońce w koniunkcji z Saturnem może was unieruchomić, pojawią się problemy ze zdrowiem, głównie z kręgosłupem lub trawieniem, na szczęście tranzyt minie bez konsekwencji, kiedy 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym całą energię powinniście skierować na zaspokojenie potrzeb partnerów życiowych i biznesowych. Nów Księżyca, do którego dojdzie już 20 lutego, zapowiada początek owocnej współpracy.

Merkury, władca waszego znaku, do 11 lutego przebywa w odpowiedzialnym Koziorożcu, będziecie w tym czasie zaabsorbowani głównie pracą, wymagającą zaangażowania i tworzenia struktur, między 5 a 8 lutego sekstyl Merkurego do intuicyjnego Neptuna w przeciwległych Rybach przyniesie odkrywcze pomysły i nawiązanie współpracy z osoba twórczą, ale mało zorganizowaną. Od 9 do 11 lutego pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Merkurego z Plutonem, co sprzyja odkrywaniu tajemnic, ale skłania do podejmowania kontrowersyjnych decyzji. 11 lutego Merkury przejdzie do wyzwolonego Wodnika, umysł jeszcze bardziej się wam otworzy na oryginalne rozwiązania zarówno w pracy, jak i w ochronie zdrowia. Między 16 a 20 lutego sekstyl Merkurego do Jowisza sprzyja korzystnym i śmiałym inwestycjom. Od 20 do 23 lutego Merkury w napiętym aspekcie z rewolucyjnym Uranem oraz korzystnym trygonie z Marsem sprawi, że uda się wymyślić oryginalny sposób na wprowadzenie zmian w pracy, za co zabierzecie się z zapałem, ale ekscytacja sprawi, że staniecie się bardzo nerwowi.

Wenus przebywa w przeciwległym znaku Ryb do 20 lutego, warto wykorzystać ten czas na budowanie korzystnego wizerunku, będziecie w tym czasie przyciągać osoby życzliwe a nawet między 6 a 10 lutego, kiedy Wenus utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem, w życiu niektórych Panien pojawi się niespodziewanie miłość. Bardzo romantycznie a równocześnie zmysłowo zrobi się między 13 a 20 lutego, kiedy Wenus znajdzie się najpierw w koniunkcji z marzycielskim Neptunem a następnie w sekstylu z pożądliwym Plutonem, wystrzegajcie się jedynie zazdrości, która potrafi popsuć nawet najlepiej rozwijający się związek. 20 lutego Wenus opuści przeciwległe Ryby i wejdzie do bojowego Barana, tracąc wiele ze swojej mocy, pomoże jednak zdobyć kredyt, dofinansowanie lub inny rodzaj świadczeń, pod warunkiem, że o to zawalczycie.

Mars nadal tranzytuje znak Bliźniąt, kierując aktywność na sprawy zawodowe, starajcie się zachować równowagę między pracą a pozostałą częścią życia, bo Panny skore są do wpadania w okresowy pracoholizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *