Horoskop miesięczny na luty 2023 dla Wodnika

Słońce w waszym znaku przebywa do 18 lutego, co zwykle wiąże się ze zwiększonym zasobem energetycznym, z którego możecie korzystać, warto ten czas wykorzystać na zajmowanie się wszystkimi ważnymi dla was sprawami. Dni od 5 do 7 lutego mogą być jednak mało zadowalające, ponieważ 5 lutego dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Lwa w kwadraturze do wybuchowego Urana, władcy waszego znaku, układ ten zapowiada konflikty rodzinne, które najlepiej rozładować w pracy. Dodatkowo konfiguracji towarzyszyć będzie napięty aspekt między Wenus i Marsem, nieporozumienia i starcia w związkach również są nieuniknione, często pojawią się na tle finansowym. Silnie ograniczeni i przytłoczeni obowiązkami poczujecie się między 14 a 18 lutego, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w waszym znaku, niektóre Wodniki ogarnie trudny do zrozumienia smutek, inne natomiast wykorzystają ten aspekt na rozpoczęcie diety odchudzającej. 18 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, kierując uwagę na sprawy finansowe, które mają szansę się poprawić. 20 lutego dojdzie do nowiu Księżyca, który zapoczątkuje nowy dobrze płatny projekt.

Wenus w Rybach przebywa do 20 lutego, wspierając stan posiadania i poczucie własnej wartości, poza pierwszym tygodniem lutego, kiedy zostanie poddana roszczeniowemu działaniu Marsa, zadziała korzystnie na finanse. Już od 6 do 10 lutego sekstyl Wenus do Urana, władcy waszego znaku, zaowocuje niespodziewanym przelewem lub propozycją współpracy, która przyniesie wymierne korzyści w niedługim czasie. Między 13 a 17 lutego koniunkcja Wenus z Neptunem pozwoli skorzystać z natchnienia i spełnić marzenia, zarówno natury miłosnej, jak i artystycznej lub finansowej. 20 lutego Wenus opuści znak Ryb i wejdzie do życzliwego Barana, straci jednak wiele ze swej mocy, w najbliższych tygodniach będziecie musieli włożyć więcej wysiłku w osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Mars nadal przebywa w życzliwych Bliźniętach, zdołaliście się już do tego przyzwyczaić, ponieważ jego tranzyt trwa wyjątkowo długo ze względu na retrogradację, teraz biegnie ruchem prostym, kierując aktywność na działalność twórczą i kreatywną, skłania do flirtu i szukania przyjemności.

Merkury przebywa w Koziorożcu do 11 lutego, zanim zawita do waszego znaku. Między 5 a 8 lutego sekstyl z Neptunem skłoni do medytacji i skieruje myśli w rejony niedostępne na co dzień. W dniach 9 – 11 lutego niektóre Wodniki złapią „doła”, kiedy znajdzie się w koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu – całe szczęście już 11 lutego Merkury wejdzie do waszego znaku, odzyskacie rezon i własny sposób myślenia a przede wszystkim charakterystyczną dla Wodnika inteligencję i otwarty sposób myślenia. Wiele ciekawych znajomości nawiążecie między 16 a 20 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem, przeprowadzicie szereg interesujących rozmów z osobami publicznymi, powiodą się podróże zagraniczne. Od 20 do 23 lutego czeka was trochę nerwów, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Urana w Byku, ale trygon do Marsa pozwoli wyjść obronną ręka z każdej dyskusji i wymiany poglądów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *