Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Byka

Do 19 lutego Słońce przebywa w Wodniku, skupiając uwagę na sprawach zawodowych, co spokojne Byki przyjmą z pokorą. Do 7 lutego Wenus, władczyni waszego znaku, tranzytuje przyjazne Ryby, w których czuje się znakomicie, warto więc pierwszy tydzień lutego wykorzystać jak najlepiej, angażując się w działalność artystyczną lub społeczną, prowadząc rozbudowane życie towarzyskie, a także okazując wsparcie przyjaciołom. Młode Byki na początku miesiąca będą bardzo kochliwe, gotowe rzucić się w ramiona osoby, która okaże im choć trochę zainteresowania. Na finanse nie będziecie narzekać, pod warunkiem, że uda się wam nie wydać wszystkich pieniędzy, jakimi dysponujecie, bo kiedy 7 lutego Wenus opuści przyjazne Ryby i wkroczy do zawadiackiego Barana, wasze konto opustoszeje w zawrotnym tempie i trzeba będzie znów zawalczyć o kolejne środki. Pełnia w Lwie, do której dojdzie 9 lutego, rozbudzi emocje w sferze zawodowej lub rodzinnej.

16 lutego Mars zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, energia życiowa i chęć do działania wzrośnie, staniecie się znacznie bardziej aktywni, szczególnie że między 17 a 25 lutego pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Marsa do Urana w waszym znaku – Byki urodzone w kwietniu otrzymają szansę, na którą długo czekały, nic się jednak nie wydarzy, jeśli nie zaangażujecie się na maksa w działalność grupową, sami niewiele zdziałacie.

Sekstyl Jowisza do Neptuna pozwoli wam w drugiej połowie miesiąca (zwłaszcza pomiędzy 18 a 23 lutego) otworzyć się na potrzeby przyjaciół, macie szansę w tym czasie poznać wpływowe osoby, które otworzą wam drzwi do kariery, pomogą nawiązać stosunki międzynarodowe lub wpłyną na poszerzenie horyzontów. Niektóre Byki doświadczą głębokich przeżyć i zaczną zgłębiać wiedzę na temat wybranej ścieżki duchowej.

18 lutego Merkury w Rybach zmieni bieg na wsteczny, do ruchu prostego wróci dopiero 10 marca, możecie więc odpuścić sobie w tym czasie zakup sprzętu elektronicznego oraz dokonywanie ważnych finansowych transakcji.

19 lutego Słońce opuści rozrywkowego Wodnika, wkroczy do życzliwego znaku Ryb i do 26 lutego będzie tworzyć sekstyl zarówno do Marsa w Koziorożcu, jak i Urana w waszym znaku – pojawi się wiele okazji, aby zabłysnąć skutecznością, wykazać się dobrą organizacją, szczególnie w działalności, angażującej większą grupę ludzi. Możecie zaznaczyć swoją obecność i poprawić finanse dzięki inicjatywom grupowym, społecznym i przyjacielskim.

Między 20 a 26 lutego Wenus w Baranie utworzy kwadraturę z Jowiszem w Koziorożcu, aspekt uściśli się 23 i 24 lutego, uważajcie, aby w tych dniach nie sięgać zbyt wysoko, bo możecie zostać ocenieni jako osoby zbyt ambitne lub rozrzutne. Nie ulegajcie presji, jaką ktoś zechce wywrzeć na was w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy kwadraturę do Plutona.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *