Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Barana

Pierwsza połowa miesiąca zapowiada się dość spokojnie. Słońce w życzliwym znaku Wodnika przebywa do 19 lutego, zachęcając was do rozwoju przyjaźni i prowadzenia intensywnego życia towarzyskiego. Karnawał w tym roku sprawi wam wiele przyjemności, Barany stanu wolnego powinny wybrać się na bal kostiumowy, mogą tam spotkać miłość swego życia, a przynajmniej przeżyć romantyczny i niezapomniany romans. Niektóre Barany zaangażują się w działalność społeczną lub zaczną uczestniczyć w życiu stowarzyszeń i kół zainteresowań. Mars, władca waszego znaku do 16 lutego przebywa w przyjaznym Strzelcu, co zachęci was do nauki, podróży zagranicznych i rozwoju kontaktów międzynarodowych.

Merkury do 3 lutego przebywa w rozrywkowym Wodniku, potem przejdzie do nostalgicznych Ryb, w których nie czuje się najlepiej, w dodatku 18 lutego zmieni bieg na wsteczny, dlatego ten miesiąc, a szczególnie jego druga połowa, nie jest dobra do podejmowania ważnych życiowych decyzji i podpisywania długoterminowych umów. Natomiast Wenus 7 lutego wkroczy do waszego znaku, sprzyjając miłości i poprawie relacji w związkach, warto chodzić na randki, gościć na karnawałowych imprezach, bawić się na całego.

9 lutego pełnia Księżyca w życzliwym znaku Lwa otworzy wam oczy na znaczenie przyjaźni w waszym życiu, niektóre Barany zakochają się w osobie, na którą do tej pory nie zwracały uwagi.

W drugiej i trzeciej dekadzie miesiąca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Jowisza z Neptunem, aspekt uściśli się między 18 a 23 lutego, przynosząc szansę na awans społeczny i ciekawe projekty zawodowe. 16 lutego Mars opuści Strzelca i wkroczy do wymagającego Koziorożca, w którym jednak czuje się bardzo dobrze i może rozwinąć cały swój potencjał – warto między 16 a 26 lutego brać udział w spotkaniach zawodowych, pokazywać się od najlepszej strony, bo trygon Marsa w Koziorożcu do Urana w Byku ułatwi awans lub podwyżkę.

19 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Ryb rozpoczynając miesiąc, w którym jesteście zwykle osłabieni energetycznie, pod koniec lutego jednak pojawi się wiele okazji do zaprezentowania swoich umiejętności i kompetencji, ponieważ Słońce utworzy sekstyl zarówno z Marsem, jak i Uranem, zachęcając do intensywnego działania.

23 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Ryb, a następnego dnia działać będziecie pod wpływem Marsa w koniunkcji z Południowym Węzłem Księżycowym, starajcie się więc panować nad swoją nadmierną impulsywnością i skłonnością do wszczynania sporów, ponieważ okaże się, że nie dysponujecie wszystkimi informacjami i możecie popełnić błąd w ocenie sytuacji. W ostatnich dniach lutego wzrośnie temperatura w waszym związku, za sprawą kwadratury Wenus do Plutona, nie starajcie się niczego uzyskiwać „na siłę”, wywieranie presji tylko pogorszy sytuację.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.