Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Bliźniąt

Słońce do 19 lutego przebywa w życzliwym znaku Wodnika, zachęcając do studiowania, podróżowania i podnoszenia kwalifikacji. Już 3 lutego Merkury, władca waszego znaku, wejdzie do Ryb, w których nie czuje się najlepiej, odczujecie więc spadek formy i konieczność zajmowania się sprawami, za którymi nie przepadacie, trzeba będzie poświęcić więcej czasu wykonywanej pracy i obowiązkom, w których trudno się będzie rozeznać. Jedynie Bliźnięta działające w szeroko pojętej sferze artystycznej poczują się w swoim żywiole, pod warunkiem, że poświęcą się całkowicie twórczości.

Między 3 a 7 lutego Merkury w sekstylu do Urana pozwoli wpaść na znakomite pomysły, starajcie się je zapamiętać lub zapisać, bo nie jest to najlepszy czas na ich realizację, ale warto nad nimi popracować, zanim we właściwym czasie wprowadzi się je w życie.

9 lutego, podczas pełni Księżyca w znaku Lwa, uważajcie na drogach, pojawią się też trudności w komunikacji z bliskimi, co podkręci emocje. Mars do 16 lutego przebywa w przeciwległym znaku Strzelca, możecie więc odnosić wrażenie, że ktoś nieustannie popycha was do działania, podczas gdy wy nie macie na to ochoty. W drugiej połowie miesiąca natomiast, kiedy Mars wkroczy do znaku Koziorożca, w którym jest mocny, trygon Marsa do Urana między 17 a 25 lutego pozwoli osiągnąć postawiony przed sobą cel finansowy.

18 lutego Merkury zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał do 10 marca, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych życiowych decyzji, podpisywania istotnych dokumentów, zakupu sprzętu elektronicznego oraz środków komunikacji, ponieważ Merkury jest w tym czasie szczególnie słaby i zagubiony, a to jest władca waszego znaku, więc możecie popełniać błędy, których później będziecie żałować.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, skupiając uwagę na sprawach zawodowych i rozwoju kariery. Ostatnia dekada miesiąca przyniesie okazję do wykazania się przedsiębiorczością, nów Księżyca w Rybach, pod wpływem którego pozostaniecie 23 i 24 lutego, może doprowadzić do sytuacji, w której powrócicie do projektu, nad którym kiedyś pracowaliście, ale go porzuciliście – teraz jest czas na naniesienie niezbędnych poprawek, ale w razie wątpliwości poradźcie się osób bardziej doświadczonych i zaznajomionych z tematem, nie wahajcie się zadawać pytań. Sekstyl Merkurego do Urana pozwoli w ostatnich dniach lutego rozwiązać problem, z którym zmagaliście się od jakiegoś czasu.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *