Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Strzelca

Słońce przebywa w znaku Skorpiona do 22 listopada, co osłabia was energetycznie, starajcie się więc zwolnić tempo i nie narzucać sobie zbyt wielu zadań. 8 listopada w znaku Byka dojdzie do zaćmienia Księżyca w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, w kwadraturze do surowego Saturna i w opozycji nie tylko do Słońca, ale również do Wenus i Merkurego, taka konfiguracja zwana jest „półkrzyżem”, generuje bardzo dużo energii i może wzbudzić wiele emocji, zwłaszcza kiedy zorientujecie się, że macie znacznie więcej ukrytych wrogów, niż przypuszczaliście. Układ planet może też wpłynąć negatywnie na zdrowie, starajcie się wiec zachować daleko idącą ostrożność w kontaktach z innymi, bo łatwo o tej porze roku złapać wirusa. W dniach od 13 do 17 listopada trygon Słońca do Neptuna pozwoli uzdrowić relacje w rodzinie, jeśli dochodziło ostatnio do konfliktów. Jeszcze lepiej zadziałają na was między 16 a 22 listopada korzystne aspekty Słońca do potężnego Plutona oraz Jowisza, władcy waszego znaku, mogą bowiem poprawić znacznie sytuację materialną. 22 listopada Słońce wreszcie zawita do waszego znaku, odzyskacie energię i optymizm, nów Księżyca, do którego dojdzie 23 listopada, może okazać się początkiem nowego etapu w życiu.

Wenus tranzytuje znak Skorpiona do 16 listopada, co nie jest dla was korzystne, sprawy uczuciowe i finansowe nie mogą wyrazić się w sposób właściwy i trzeba o nie zawalczyć, szczególnie trudne okaże się to w dniach 4 – 9 listopada, kiedy Wenus ustawi się w opozycji do buntowniczego Urana i w kwadraturze do wymagającego Saturna, trudno będzie o porozumienie w związkach, może się okazać, że w chwilach słabości i gorszego samopoczucia nie możecie liczyć na wsparcie partnera. Już od 8 do 12 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie do Neptuna, sytuacja się poprawi, okaże się bowiem, że czasami po prostu trzeba jasno wyrazić swoje potrzeby. Jeszcze lepiej poczujecie się między 13 a 16 listopada, ponieważ Wenus utworzy korzystne aspekty z Plutonem i Jowiszem, łatwo uzyskacie to, na czym wam zależy. 16 listopada Wenus zawita do waszego znaku, co doda wam wdzięku i zachęci do zadbania o siebie, najlepszy moment na autopromocję to dni od 19 do 25 listopada, kiedy Wenus towarzyszyć będzie w koniunkcji Merkury, łatwo się będzie pokazać od najlepszej strony.

Przez cały miesiąc Mars przebywa w przeciwległych Bliźniętach, biegnąc ruchem wstecznym, to dobry moment na wycofanie aktywności na rzecz innych i skierowanie ich na realizację własnych potrzeb. W dniach 15 – 25 listopada liczcie się z tym, że powrócą problemy w związkach lub ważnych relacjach, kiedy poczuliście się oszukani lub wyprowadzeni w pole. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna umocni postanowienia i wpłynie na skuteczność w postępowaniu z osobami z otoczenia.

Merkury także tranzytuje znak Skorpiona do 17 listopada, najbardziej problematyczny okaże się w dniach 9 – 11 listopada, kiedy znajdzie się w napiętym aspekcie z powstrzymującym Saturnem, komunikacja okaże się utrudniona, najlepiej w tym czasie zachować swoje pomysły i przemyślenia w tajemnicy. Dopiero między 13 a 17 listopada korzystne aspekty z Plutonem i Jowiszem wpłyną pozytywnie na sprawy rodzinne i finansowe. Śmiało o swoich zamierzeniach i planach zaczniecie mówić po 17 listopada, kiedy Merkury zawita do waszego znaku i będzie się przemieszczał między 19 a 25 listopada w koniunkcji z powabną Wenus, warto wtedy informować wszystkich o swoich zamierzeniach i planach. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do Saturna ułatwi komunikację nawet z najbardziej zachowawczymi osobami.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *