Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Koziorożca

Słońce tranzytuje życzliwy znak Skorpiona kierując energię na rozwój przyjaźni oraz działalność społeczną na rzecz osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. 8 listopada dojdzie do zaćmienia Księżyca w Byku w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, w opozycji nie tylko do Słońca, ale również Merkurego i Wenus, w napiętej kwadraturze do Saturna – układ, zwany „półkrzyżem” wzbudzi silne emocje, wprowadzi zamieszane w gronie przyjaciół, zadziała ograniczająco na sferę materialną, niektóre Koziorożce znajdą się w sytuacji zaskakującej, która podważy zaufanie do osób z bliskiego otoczenia. Sytuacja ulegnie poprawie między 13 a 17 listopada, gdy Słońce znajdzie się w trygonie z inspirującym Neptunem, intuicja podpowie wam jak należy postąpić, będzie to też dobry czas na wspólną twórczą pracę. Jeszcze więcej energii dodadzą wam w dniach 16 – 22 listopada korzystne aspekty Słońca do przebywającego w waszym znaku Plutona i dobroczynnego Jowisza w życzliwych Rybach, łatwo będzie zdobywać wiedzę i podróżować w gronie przyjaciół, staniecie się przekonywujący, inni za wami podążą. 22 listopada Słońce opuści przyjaznego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, energię skierujecie na rozwój kariery, po nowiu Księżyca w tym znaku, mającego miejsce 23 listopada, rozpoczniecie nowy zawodowy projekt.

Wenus towarzyszy Słońcu i Merkuremu w znaku życzliwego Skorpiona do 16 listopada, brak jednak jej w tym znaku siły przebicia, dlatego sprawy miłosne i finansowe mogą przechodzić kryzys, trzeba będzie o nie zawalczyć szczególnie między 4 a 9 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w napiętych aspektach z Uranem i Saturnem, ktoś z bliskich zechce wprowadzić zmiany w osobistym budżecie, napotka jednak wasz zdecydowany sprzeciw. Trygon Wenus do Neptuna od 8 do 12 listopada doprowadzi do rozwiązania nawet najbardziej zagmatwanej i niejasnej sytuacji w związku przyjaźni, pod warunkiem, że zaczniecie myśleć bardziej pozytywnie i posłuchacie swojej intuicji. Namiętność i pragnienie ekscytacji zostanie zaspokojone między 12 a 16 listopada, kiedy Wenus utworzy sekstyl z przebywającym w waszym znaku pożądliwym Plutonem i uszczęśliwiającym Jowiszem w życzliwych Rybach. 16 listopada Wenus wejdzie do radosnego Strzelca, co wpłynie na poprawę relacji osobistych i biznesowych, zwłaszcza że od 19 do 25 listopada Wenus towarzyszyć będzie gadatliwy, wszędobylski Merkury, czeka was w tym czasie wiele spotkań, rozmów, ustaleń i negocjacji.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Bliźniąt poruszając się biegiem wstecznym, mogą pojawić się niedoleczone stany zapalne, uważajcie na covid, grypę oraz inne wirusy zwłaszcza między 15 a 25 listopada, kiedy Mars utworzy napięty aspekt z Neptunem. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna zachęci niektóre Koziorożce do skutecznego zadbania o zdrowie bez względu na koszty.

Merkury podąża za Słońcem i Wenus w Skorpionie do 17 listopada, co pomoże w zrozumieniu własnych stanów emocjonalnych, jednak w dniach 9 – 11 listopada kwadratura Merkurego do Saturna wzbudzi niepokój a nawet lęk o przyszłość finansową, co okażą się całkowicie nieuzasadnione, ponieważ między 13 a 17 listopada korzystne aspekty Merkurego z potężnym Plutonem i szczodrym Jowiszem otworzą wam oczy na możliwości poprawy sytuacji, jakie pojawią się w zasięgu ręki, okaże się że warto inwestować czas i energie w podtrzymywanie zaufanych przyjaźni. 17 listopada Merkury zawita do optymistycznego Strzelca, w którym jednak jest słaby, ogarnie was wiec w niektórych kwestiach „słomiany zapał”, z radością jednak rzucicie się w wir spotkań, pogaduszek i ploteczek ze współpracownikami i znajomymi, kiedy w dniach 19 – 25 listopada Merkury podążać będzie w koniunkcji z towarzyską Wenus. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w sekstylu do Saturna ustabilizuje sytuację finansową.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *