Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Skorpiona

W Waszym znaku odbywa się festiwal planet, bo przebywa w nim nie tylko Słońce, ale również Wenus i Merkury, nie brakuje wam więc energii, pomysłów i charyzmy, aby zrealizować swoje cele. Słońce do 22 listopada tranzytuje wasz znak, 8 listopada czeka was małe emocjonalne „trzęsienie ziemi”, ponieważ w przeciwległym Byku dojdzie do pełni połączonej z zaćmieniem Księżyca w koniunkcji z nieobliczalnym Uranem, w opozycji do planet w Skorpionie i w kwadraturze do ograniczającego Saturna, a to zapowiada rewolucję w związkach i rodzinie, wy sami lub partner zapragnie przekroczyć granice zasad, uwolnić się od starych wzorców i zrealizować skryte pragnienia. Niektóre Skorpiony natrafią w rodzinie na sprzeciw wobec ich stylu życia, co wyzwoli trudne emocje, dopiero trygon Słońca do Neptuna w życzliwych Rybach, pod wpływem którego pozostaniecie między 13 a 17 listopada, pozwoli iść za głosem serca i intuicji, która was nie zawiedzie. Jeszcze więcej korzyści przyniosą od 16 do 22 listopada aspekty Słońca z Plutonem, władcą waszego znaku, oraz szczodrym Jowiszem, ujawnicie swoją kreatywność, uruchomicie drzemiący w was twórczy potencjał, postawicie na samorealizację, uwolnicie się od zobowiązań. 22 listopada Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na zabezpieczenie finansów, nów Księżyca w Strzelcu, do którego dojdzie 23 listopada, wyznaczy początek przedsięwzięcia, które przyniesie spore zyski.

Mars, drugi władca waszego znaku, przez cały miesiąc porusza się biegiem wstecznym w znaku Bliźniąt, co może zahamować waszą aktywność, zwłaszcza w dziedzinie komunikacji, nie jest to właściwy czas na ryzykowne inwestycje, szczególnie między 15 a 25 listopada, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, powstrzymajcie się od niepewnych transakcji, unikajcie kontaktu z samozwańczymi guru, którzy zechcę narzucić wam swoje z palca wyssane pomysły i wydumane, mgliste ścieżki rzekomego rozwoju osobistego. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna pozwoli wam stanąć na pewnym gruncie własnych zasad.

Wenus przebywa w waszym znaku do 16 listopada sprawiając, że łatwo wam zdobyć uznanie i sympatię otoczenia, jedynie na początku miesiąca między 4 a 9 listopada trudne aspekty z Uranem w przeciwległym Byku i Saturnem w Wodniku utrudnią osiągniecie porozumienia z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, również relacje z niektórymi członkami rodziny mogą budzić sprzeciw. Już między 8 a 12 listopada relacje wejdą na wyższy poziom zrozumienia, do czego przyczyni się trygon Wenus do Neptuna, warto zaufać intuicji, która was w tych dniach nie zawiedzie. Jeszcze więcej przyjemności was czeka od 13 do 16 listopada, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Plutonem, władcą waszego znaku, i trygon z Jowiszaem w przyjaznych Rybach – wasz wpływ na innych będzie nieograniczony a powodzenie wzrośnie, poczujecie się usatysfakcjonowani wrażeniem, jakie możecie wywrzeć na otoczeniu. 16 listopada Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Strzelca, wpływając korzystnie na stan finansów oraz kontakty z bliskimi, towarzyszyć jej bowiem będzie od 19 do 25 listopada Merkury, planeta intelektu i komunikacji.

Merkury także tranzytuje wasz znak do 17 listopada, wspierając samoświadomość, jedynie w dniach 9 – 11 listopada, gdy znajdzie się w kwadraturze z ograniczającym Saturnem, wprowadzi utrudnienia w kontaktach z osobami starszymi, konserwatywnymi, urzędnikami oraz tymi, którzy pilnują utrwalonych zasad. Od 13 do 17 listopada korzystne aspekty Merkurego z Plutonem i Jowiszem pozwolą błysnąć intelektem, ułatwią komunikację i sprawią, że każdego przekonacie do swoich pomysłów. 17 listopada Merkury opuści wasz znak i także wejdzie do Strzelca, wspierając finansowe przedsięwzięcia, zwłaszcza między 19 a 25 listopada, wędrując w koniunkcji z zasobną Wenus. W ostatnich dniach miesiąca sektyl Merkurego do Saturna ułatwi porozumienie z członkami rodziny, którzy do tej pory ograniczali was w jakimś stopniu.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *