Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Skorpiona

Miesiąc rozpocznie się rewolucjami w życiu niektórych Skorpionów, ponieważ pozostaniecie jeszcze pod wpływem pełni Księżyca, która odbyła się ostatniego dnia października w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, w przeciwległym znaku Byka. Przygotujcie się na równie zaskakujące wydarzenia przynajmniej do 21 listopada, ponieważ Słońce w tym czasie tranzytuje wasz znak, tworząc szereg elektryzujących aspektów.

Najpierw między 8 a 12 listopada znajdzie się w trygonie z romantycznym Neptunem, co niektóre Skorpiony zachęci do miłosnych eksperymentów. Osoby religijne znajdą potwierdzenie dla wyznawanych zasad, natomiast Skorpiony otwarte na rozwój duchowy lub osobisty spotkają na swej drodze kogoś, kto otworzy im oczy na świat do tej pory nie dostrzegany. Dla artystów będzie to okres pełen twórczych inspiracji, dla chorych szansa na wyzdrowienie. Jedynie Skorpiony borykające się z uzależnieniami mogą znaleźć łatwe uzasadnienie dla swych słabości.

Między 12 a 21 listopada jeszcze więcej będzie się działo – najpierw Słońce znajdzie się w sekstylu z Jowiszem i Plutonem (pozostającymi w ścisłej koniunkcji od 10 do 15 listopada), a następnie utworzy sekstyl z mocnym Saturnem w Koziorożcu. To może być wasze 5 minut, wykorzystajcie je dobrze, unikajcie eskalacji przemocy, bo mimo że dysponować będziecie ogromną siłą, to w sytuacji konfliktu czeka was wyłącznie pyrrusowe zwycięstwo. Nic nie usprawiedliwia agresji, nawet jeśli wydaje się wam, że walczycie w słusznej sprawie. 21 listopada Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na zabezpieczenie materialne.

Mars, jeden z władców waszego znaku, przebywa w Baranie, jest więc bardzo mocny – to dodatkowe źródło energii pozwala działać szybko i skutecznie, szczególnie w walce z chorobą. Między 7 a 11 listopada podczas opozycji Wenus do Marsa niektóre Skorpiony mogą złapać wirusa lub pojawi się jakiś stan zapalny, który jednak szybko i praktycznie bezboleśnie minie. 14 listopada Mars w Baranie zmieni bieg na prosty, po tej dacie warto rozpocząć jakiś rodzaj aktywności sportowej.

Merkury w kwadraturze do Saturna od 1 do 8 listopada ograniczy mobilność pod każdym względem, trzeba się liczyć z frustracją, jaka się z tym wiąże. Tak długi aspekt Merkurego jest możliwy, ponieważ bardzo zwolni i 4 listopada powróci do biegu prostego, co okaże się korzystne pod każdym względem. 10 listopada Merkury powróci do waszego znaku, poprawi pamięć i komunikację, zachęci do głębokich przemyśleń i do zbierania informacji. Między 15 a 19 listopada ktoś wyprowadzi was z równowagi lub otrzymacie zaskakujące informacje, co spowodowane będzie opozycją Merkurego do Urana. Od 22 do końca listopada wykorzystajcie całą swoją wiedzę, warto się nią dzielić, bo okaże się to korzystne dla was samych. Merkury w korzystnych aspektach z planetami w Koziorożcu pozwoli wybrać najlepszy sposób na utrwalenie osiągnięć.

Wenus do 21 listopada przebywa w znaku Wagi, osoby ukrywające swoje uczucia lub prowadzące podwójne życie mogą doświadczyć kryzysów w związkach, zwłaszcza między 7 a 11 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z Marsem. Jeszcze bardziej namiętnie i konfliktowo może być między 13 a 21 listopada, ponieważ Wenus utworzy napięte aspekty kolejno z Jowiszem i Plutonem, a następnie Saturnem – związki, które nie są oparte na prawdziwej miłości, mogą się rozpaść. Lepszy czas dla uczuć nadejdzie po 21 listopada, kiedy Wenus wejdzie do waszego znaku. Poczujecie, że wreszcie panujecie nad sytuacją.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *