Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Wagi

Początek miesiąca może wiązać się z finansowym zawirowaniem, ale uda się wam opanować sytuację. Do 21 listopada Słońce tranzytuje znak Skorpiona, kierując uwagę na stan posiadania. Między 8 a 12 listopada, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie ze szczodrym Neptunem, pojawi się szansa na dodatkowe zarobki w dziedzinie szeroko rozumianych usług, będziecie mogli się wykazać wyobraźnią i talentem artystycznym.

Jeszcze więcej możliwości otworzy się przed wami między 12 a 21 listopada, kiedy Słońce utworzy szereg sekstyli z planetami w Koziorożcu – Jowiszem, Plutonem i na koniec Saturnem. Niektóre Wagi zaczną pracować w domu i chociaż wymaga to potężnej transformacji i przystosowania się do zmieniającej się szybko rzeczywistości, rozpoczniecie działalność, która pozostanie z wami dłużej i pozwoli uzyskać pewien rodzaj stabilizacji. Niektóre Wagi zakończą coś, z czym zmagały się od dłuższego czasu. 21 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego, optymistycznego Strzelca, staniecie się bardziej skłonni do kontaktu i korzystania z dobrodziejstw komunikacji online.

Wenus do 21 listopada przebywa w waszym znaku, obdarzając wdziękiem i zdolnością do kompromisu. To dobry moment, aby poprawić swój wizerunek i zawalczyć o sprawiedliwość. Między 7 a 11 listopada, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do Marsa, dojdzie do konfrontacji w najbardziej zasadniczych kwestiach, ponieważ obie planety przebywają we własnych znakach, do tego kardynalnych. Wszystko wydawać się będzie biało-czarne, a słynna ugodowość Wag zostanie wystawiona na próbę.

Również między 13 a 21 listopada napięta kwadratura Wenus z planetami w Koziorożcu doprowadzi do starć z każdym, kto spróbuje was ograniczyć lub powstrzymać. W sensie bardziej ogólnym obrazuje to sytuację, kiedy kobiety stanęły we własnej obronie wobec ograniczeń narzucanych przez rządzących oraz niektórych przedstawicieli kościoła w Polsce. 21 listopada Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, tracąc swoją siłę, poczujecie się zmęczeni i skupicie się na walce o przetrwanie.

Na początku miesiąca Merkury w waszym znaku zwolni, ponieważ 4 listopada zmieni bieg na prosty, dlatego napięta kwadratura z ograniczającym Saturnem potrwa od 1 do 8 listopada. Czas ten warto wykorzystać na sprecyzowanie swoich zasad, ale dopiero po 4 listopada, jeśli nie zamierzacie ich zmieniać. Pierwsza dekada miesiąca wiązać się może z narastającymi ograniczeniami w poruszaniu się oraz kontaktowaniu z członkami rodziny.

10 listopada Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, myśli skierujecie na poprawę finansów. Między 15 a 19 listopada Merkury w opozycji do Urana zmusi do zmiany podejścia do zarobkowania, niektóre Wagi zaczną eksperymentować z internetem i biznesem online, inne znajdą nowe, oryginalne sposoby zdobycia dofinansowania. Między 22 a 30 listopada wpadniecie na szereg pomysłów, jak poprawić swoją sytuację, nie obejdzie się jednak bez radykalnych zmian.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym znaku Barana, w dodatku zmieni bieg na prosty dopiero 14 listopada, jest więc wyjątkowo aktywny, chwilami niebezpieczny – szczególną ostrożność zachowajcie między 7 a 11 listopada, chociaż dla niektórych Wag okres ten może wiązać się z rozpoczęciem lub rozwojem ekscytującego romansu.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *