Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Raka

Słońce do 21 listopada przebywa w życzliwym znaku Skorpiona, kierując uwagę na sprawy związane z dziećmi oraz macierzyństwem. Od początku miesiąca wiele osób ze Słońcem w znaku Raka zaangażuje się mocno w obronę praw kobiet do samostanowienia, ponieważ pełnia Księżyca w Byku w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, pod wpływem której pozostaniecie jeszcze 1 listopada, wpłynie na potrzebę zdobycia większego zakresu niezależności. W dniach 8–12 listopada trygon Słońca do Neptuna pozwoli zrealizować niektóre marzenia, wpłynie też na porozumienie w sprawach religijnych i światopogladowych.

Zakochane Raki skłonne będą do romantycznych uniesień, założą różowe okulary i nie dostrzegą wad partnera. Nów Księżyca w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 15 listopada, w sekstylu do Jowisza i Plutona, pozostających w ścisłej koniunkcji, może być dla niektórych osób początkiem trudnej miłości lub związku, pełnego namiętności, ale też porozumienia, będącego wymuszonym kompromisem. Między 17 a 21 listopada sekstyl Słońca do Saturna utrwali ważne zmiany, jakie zaszły w sprawach związanych z macierzyństwem, zawodowymi ambicjami lub miłosnymi relacjami. 21 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do Strzelca, zwrócicie większą uwagę na sprawy zdrowia.

Merkury w pierwszym tygodniu listopada znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem, komunikacja i poruszanie się będzie utrudnione, na szczęście 4 listopada powróci do ruchu prostego, a 10 listopada ponownie wkroczy do życzliwego Skorpiona, możecie więc liczyć na to, że zaczniecie podejmować bardziej przemyślane, chociaż nadal emocjonalne, decyzje. Między 15 a 19 listopada Merkury znajdzie się w opozycji do nieprzewidywalnego Urana, niektóre plany mogą ulec nagłej zmianie, co wywoła stres i zdenerwowanie. Między 22 a 30 listopada Merkury utworzy szereg aspektów z planetami w przeciwległym Koziorożcu, czekają was rozmowy, ustalenia i negocjacje, które mają szansę doprowadzić do porozumienia w spornych kwestiach, mogą jednak okazać się dla was niekorzystne, ponieważ towarzyszyć im będzie zaćmienie Księżyca w znaku Bliźniąt, do którego dojdzie 30 listopada.

Wenus przebywa do 21 listopada w znaku Wagi, w którym czuje się wspaniale, utworzy jednak w tym czasie napięte aspekty z planetami w Koziorożcu, sprawy miłosne i finansowe napotkają więc na przeszkody, szczególnie między 7 a 11 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z Marsem – w rodzinach może dojść do kłótni, a nawet zastosowania przemocy. Również między 13 a 21 listopada powstanie napięcie w związkach, niektóre wasze emocjonalne oczekiwania nie zostaną zaspokojone. 21 listopada Wenus wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona, między 25 a 29 listopada może pojawić się miłość nieoczekiwana i namiętna, która zrewolucjonizuje podejście do związków.

Mars w znaku Barana 14 listopada powróci do biegu prostego, z zapałem więc zabierzecie się do pracy, co pomoże w uporaniu się z wymagającą codziennością.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.