Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Lwa

Słońce do 21 listopada przebywa w znaku Skorpiona, co skieruje waszą uwagę na sprawy rodzinne i zawodowe, ale też wywoła napięcie w domu i w pracy.  Trygon Słońca do Neptuna między 8 a 12 listopada zachęci do rozwoju duchowego lub artystycznego, jednocześnie sprawi, że zaczniecie życzeniowo podchodzić do problemów, które wcale nie są tak łatwe do rozwiązania, szczególnie w dziedzinie ochrony zdrowia oraz istotnych inwestycji. Między 12 a 21 listopada Słońce w korzystnych aspektach z Jowiszem, Plutonem i Saturnem pozwoli podejść z rozwagą do pojawiających się wyzwań zarówno zdrowotnych, jak i zawodowych, znajdziecie w sobie siłę, wytrwałość, konsekwencję i optymizm, niezbędne, żeby przetrwać w trudnych czasach. Dla niektórych Lwów będzie to czas samorealizacji, co zapowiada nów Księżyca w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 15 listopada.

21 listopada Słońce opuści Skorpiona i wkroczy do przyjaznego i optymistycznego znaku Strzelca, humor się wam poprawi, zaczniecie zajmować się tym, co lubicie najbardziej robić, rozwijać hobby, bawić się z dziećmi. Uważajcie jednak pod koniec miesiąca, ponieważ 30 listopada dojdzie do zaćmienia Księżyca, chrońcie więc zdrowie i unikajcie nadmiernych kontaktów towarzyskich, nawet jeśli dojdzie do otwarcia miejsc publicznych.

Merkury w życzliwym znaku Wagi przebywa do 10 listopada, ale większość czasu odbiera nieprzyjemną kwadraturę od wymagającego Saturna, co wiązać się będzie z ograniczeniem komunikacji pod każdym względem. W dodatku Merkury dopiero 4 listopada zmieni bieg na prosty, więc trudno liczyć na jego wsparcie. 10 listopada wkroczy ponownie do znaku Skorpiona, a między 15 a 19 listopada znajdzie się w opozycji do Urana w Byku, co zapowiada nagłe i niespodziewane konflikty w pracy lub w rodzinie, możecie otrzymać zaskakujące wiadomości, które wyprowadzą was z równowagi. Pod koniec miesiąca, między 22 a 30 listopada Merkury znajdzie się najpierw w trygonie z Neptunem, co okaże się korzystne dla artystów i twórców, potem w sekstylu z planetami w Koziorożcu, co ułatwi kontakt z przedstawicielami ochrony zdrowia, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Do 21 listopada Wenus tranzytuje życzliwy znak Wagi, nawiążecie więc wiele kontaktów towarzyskich – być może przez internet ze względu na okoliczności, ale nie ulega wątpliwości, że będziecie się cieszyć niesłabnącym powodzeniem. Jedynie między 7 a 11 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do atakującego Marsa w Baranie, może dojść do konfliktu z przyjacielem na tle różnicy światopoglądowej. Również między 13 a 21 listopada Wenus w kwadraturze do Jowisza, Plutona i Saturna zafunduje wam napięcie związane ze zdrowiem lub pogorszeniem warunków pracy.

21 listopada Wenus przesunie się do Skorpiona, w którym straci wiele ze swojej siły, sprawy uczuciowe i finansowe mogą się skomplikować, ale nie za bardzo – jedynie między 25 a 29 listopada niektóre związki mogą przeżywać kryzys lub dojdzie do niespodziewanych wydatków, ponieważ Wenus ustawi się w opozycji do Urana w Byku.

Mars w życzliwym znaku Barana skłoni do aktywności, szczególnie w drugiej połowie miesiąca, kiedy powróci do biegu prostego, wykorzystajcie jego energię konstruktywnie i uważajcie, aby nie wymknęła się spod kontroli.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *