Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Bliźniąt

Słońce w znaku Skorpiona przebywa do 21 listopada, kierując uwagę na sprawy zdrowia oraz związane z sytuacją epidemiologiczną zmiany w warunkach pracy. Między 8 a 12 listopada Słońce znajdzie się pozytywnym aspekcie z Neptunem, łatwiej będzie skorzystać z podszeptów intuicji, szczególnie Bliźniętom związanym z szeroko pojętą twórczością, ale należy uważać, bo Neptun w kontakcie z Merkurym może wprowadzić sporo zamieszania. Rozbudowana wyobraźnia pozwoli skorzystać z najlepszych rozwiązań, pod warunkiem, że okażą się praktyczne i możliwe do zrealizowania. Okazja pojawi się między 12 a 21 listopada, kiedy Słońce kolejno utworzy sekstyle z Jowiszem, Plutonem i Saturnem, możecie w tym czasie sporo zarobić na niebanalnych inwestycjach i unormować na długo swoją sytuację finansową. 21 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Strzelca, zwracając waszą uwagę na sprawy i potrzeby partnerów zarówno życiowych, jak i biznesowych.

Miesiąc rozpocznie się nieprzyjemną kwadraturą Merkurego do Saturna, wyjątkowo długotrwałą, ponieważ Merkury, władca waszego znaku, zwolni i zmieni bieg na prosty, co nastąpi 4 listopada. Czeka wszystkich więc kolejny lockdown lub przynajmniej ograniczenia w poruszaniu się i w dostępie do informacji – sytuacja ta potrwa do 8 listopada.

10 listopada Merkury opuści przyjazny znak Wagi i powróci do Skorpiona, kierując myśli na niewesołą sytuację zdrowotną w kraju i na świecie. Uważajcie na siebie szczególnie między 15 a 19 listopada, kiedy Merkury znajdzie się opozycji do Urana, ponieważ mogą pojawić się sytuacje, które was zaskoczą i mocno zdenerwują. W ostatnim tygodniu miesiąca Merkury utworzy szereg aspektów z planetami w Rybach i Koziorożcu, stwarzając szansę na zawodowy sukces, warto się przyłożyć, bo efekty mogą okazać się spektakularne.

Wenus, planeta miłości i dostatku, do 21 listopada przebywa w przyjaznym znaku Wagi, możecie więc liczyć na jej życzliwość i wsparcie. Wolne Bliźnięta mają szansę spotkać na swej drodze namiętną miłość, nie obejdzie się bez elektryzujących wyznań a nawet kłótni kochanków między 7 a 11 listopada, podczas opozycji Wenus z Marsem, trudno będzie dojść do porozumienia, ponieważ obie planety są mocne we własnych znakach. Również między 12 a 21 listopada kwadratura Wenuz z Jowiszem i Plutonem, a potem Saturnem może doprowadzić nawet do rozstania, jeśli nie wprowadzicie tolerancji we wzajemne stosunki. 21 listopada Wenus zmieni znak i przesunie się do Skorpiona, co wpłynie na pogorszenie stosunków z płcią przeciwną – szczególnie nieprzyjemnie może być między 25 a 29 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z buntowniczym Uranem w Byku.

Mars w życzliwym znaku Barana do 14 listopada biegnie ruchem wstecznym, sprawiając, że wasze działanie czasem okazuje się jałowe lub prowadzi na manowce, dopiero druga połowa miesiąca skieruje aktywność we właściwym kierunku – uważajcie jednak, bo Mars w znaku Barana jest bardzo mocny i może przekształcić się łatwo w przemoc.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *