Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Panny

Słońce w życzliwym Skorpionie zachęci do szeroko pojętej komunikacji, pomimo ograniczeń, związanych z pandemią koronawirusa, znajdziecie sposób na podkreślenie swojej obecności – na przykład w sieci. Od 8 do 12 listopada, podczas działania trygonu Słońca do Neptuna, możecie liczyć nie tylko na podszepty intuicji, wskazujące gdzie można znaleźć pieniądze w trudnych czasach, ale również pełne znaczenia spotkania, które mogą nawet odmienić spojrzenie na życie. Niektóre wolne Panny spotkają w tych dniach osobę niezwykłą, z którą nawiążą pełną niedopowiedzeń, ale mocno rozwijającą znajomość – będzie romantycznie, ale nie będziecie wiedzieli, do czego was to wszystko doprowadzi. Uważajcie na zdrowie, pozostańcie w domu, bo wirus w tych dniach rozprzestrzeni się bardzo szybko.

Między 12 a 21 listopada sekstyle Słońca z planetami Koziorożcu zaprocentują rozwinięciem zainteresowań, znajdziecie swoje hobby, zaprzyjaźnicie się z osobami dużo młodszymi, zwrócicie uwagę na potrzeby dzieci, szczególnie mocno doświadczone przez życie. 21 listopada Słońce opuści życzliwego Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, dobrze się poczujecie we własnym domu, uwagę skierujecie na potrzeby domowników, łącznie z czworonożnymi pupilami.

Merkury od 1 do 8 listopada pozostanie w kwadraturze z powściągliwym Saturnem, poczujecie się więc jak na smyczy, spodziewane są w tym czasie kolejne ograniczenia poruszania się, trudno się wam będzie porozumieć z osobami starszymi, przełożonymi i autorytetami w dziedzinach, które dobrze znacie. Pojawią się też braki w finansach. Tak wyjątkowo długi aspekt Merkurego jest możliwy, ponieważ 4 listopada zmieni on swój bieg na prosty i będzie się poruszał znacznie wolniej, niż zwykle – wy też możecie poczuć się nieco zagubieni i niepewni, a jednocześnie uparci. Miejcie świadomość tego, że prędzej czy później zmienicie zdanie lub wycofacie się z wcześniejszych przekonań, bądź ustaleń.

10 listopada Merkury wkroczy ponownie do życzliwego Skorpiona i staniecie się dużo bardziej mobilni. Między 15 a 19 listopada opozycja Merkurego do Urana przypomni nagle o niezałatwionych sprawach, może się okazać, że brakuje wam wiedzy, którą należy uzupełnić, aby wyjść na prostą. Ostatnia dekada miesiąca otworzy przed wami drzwi do samorozwoju, pojawią się możliwości, o jakich do tej pory nie myśleliście, warto posłuchać osób z większym doświadczeniem, które pomogą rozwinąć kreatywność.

Wenus do 21 listopada tranzytuje znak Wagi, w którym czuje się znakomicie, powinna zadbać w tym czasie o wasz stan posiadania, jednak między 7 a 11 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do Marsa w Baranie, czekają was większe wydatki i spłaty rozmaitych zobowiązań, co może trochę popsuć humor. Także od 13 do 21 listopada napięte aspekty Wenus z planetami w Koziorożcu doprowadzą do nieporozumień oraz ograniczeń w rodzinie lub w pracy, niektóre Panny postanowią wprowadzić oszczędności, a zrobią to niestety nieumiejętnie. Po 21 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w życzliwym dla was znaku Skorpiona, zarówno sytuacja finansowa, jak i relacje z najbliższymi powinny się poprawić.

Mars przez cały miesiąc przebywa w bojowym znaku Barana, którym włada, aktywność skierujecie na ochronę wspólnej własności oraz prawo do samostanowienia – uważajcie jednak w pierwszej połowie miesiąca, bo dopiero 14 listopada Mars powróci do biegu prostego, a to znaczy, że poprzednio zmierzał w niewłaściwym kierunku.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *