Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Strzelca

Słońce tranzytuje wrażliwego Raka do 22 lipca, warto ten czas przeznaczyć na zarządzanie rodzinnym budżetem, zdobywanie źródeł dodatkowego finansowania, celebrowanie chwil spędzanych z bliskimi. W nocy z 5 na 6 lipca będzie miał miejsce nów Księżyca w tym znaku, w najbliższym czasie pojawi się szansa na rozpoczęcie nowej inwestycji, szczególnie że od 9 do 13 lipca trygon Słońca do Saturna sprzyja zakupom i remontom nieruchomości, relacje ze starszymi członkami rodziny mogą wymagać cierpliwości, konsekwencji i wytrwałości. Między 16 a 22 lipca Słońce utworzy harmonijne aspekty najpierw z rewolucyjnym Uranem a następnie mistycznym Neptunem, czeka was wiele nieoczekiwanych wrażeń duchowych i artystycznych, karmiących duszę i ciało. 21 lipca pełnia Księżyca, do której dojdzie ponownie w znaku Koziorożca, rozbudzi emocje związane z finansami oraz życiem rodzinnym, w okolicach tego dnia wiele będzie się działo, ponieważ pełni towarzyszy szereg aspektów – Merkury utworzy kwadraturę z wybuchowym Uranem, co może doprowadzić do niestrawności lub pojawi się stres podczas podróży, całe szczęście sekstyl Wenus do Jowisza w przeciwległych Bliźniętach poprawi samopoczucie, poznacie interesujące osoby, w tym obcokrajowców, co zapewni dobrą zabawę, trygon Marsa do Plutona rozbudzi potrzebę ryzyka, wydacie sporo pieniędzy, u niektórych Strzelców może pojawić się biegunka. 22 lipca Słońce wkroczy do życzliwego Lwa rozpoczynając miesiąc szczególnie korzystny dla rozrywek, dobrej zabawy oraz podróży zagranicznych, do 25 lipca pozostaniecie jednak pod wpływem opozycji Słońca do Plutona, zaleje was fala nieprzyjemnych wspomnień lub trzeba się będzie wykazać siłą i asertywnością. W dniach 24 – 28 lipca sekstyl Słońca do Marsa w przeciwległych Bliźniętach zmotywuje was do aktywnego wypoczynku.

Od 1 do 4 lipca pozostaniecie pod wpływem trygonu Wenus do Saturna, co wpłynie pozytywnie na umocnienie więzi rodzinnych, zwłaszcza z osobami starszymi lub wymagającymi opieki. Między 7 a 11 lipca Wenus utworzy harmonijne aspekty najpierw z rewolucyjnym Uranem a następnie marzycielskim Neptunem, jakaś nieoczekiwana sytuacja sprawi, że staniecie się bardziej empatyczni i wyrozumiali, niektóre Strzelce przeżyją romantyczną przygodę. 11 lipca Wenus wejdzie do życzliwego Lwa i ustawi się w opozycji do Plutona, nie dajcie się uwieść osobie charyzmatycznej, ale toksycznej. Najwięcej wakacyjnych przyjemności was czeka od 20 do 22 lipca, gdy Wenus utworzy sekstyl z Jowiszem, władcą waszego znaku, pojawi się jednak w tym czasie wiele emocji z wiązanych z pełną Księżyca oraz aspektami pozostałych planet.

Mniej więcej od 3 do 7 lipca Mars w sekstylu do Saturna sprawi, że staniecie się niezwykle skuteczni i sprawni w wykonywaniu swoich obowiązków. Niebezpiecznie może się zrobić w dniach 13 – 17 lipca, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z wywrotowym Uranem, pośpiech i nadmierna aktywność doprowadzą do wybuchu emocji, odbije się to niekorzystnie na zdrowiu lub sytuacji zawodowej, między 18 a 20 lipca sekstyl Marsa do Neptuna pomoże wyjaśnić nieporozumienia. 20 lipca Mars wtargnie do przeciwległych Bliźniąt, co sprawi, że relacje międzyludzkie, a zwłaszcza partnerskie, staną się bardziej intensywne, do 25 lipca trygon Marsa do Plutona może wymagać od was dużej wytrzymałości, asertywności oraz zdolności pokonywania przeciwników.

1 lipca orz do południa następnego dnia Merkury utworzy trygon z Neptunem, co sprzyja medytacjom oraz twórczej pracy, wymagającej korzystania z wyobraźni. 2 lipca po południu Merkury wejdzie do życzliwego Lwa, jest tam jednak słaby, w dodatku do 4 lipca pozostanie w opozycji do Plutona, mogą was więc ogarnąć czarne myśli lub traumatyczne wspomnienia. Na pozytywne nastawienie do życia, radość z podróży oraz poznawanie nowych ludzi możecie liczyć między 7 a 9 lipca, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu do Jowisza, władcy waszego znaku, przebywającego w przeciwległych Bliźniętach. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury wejdzie do skrupulatnej Panny, gdzie jest mocny, rozpocznie się dla was okres, w którym poświęcicie wiele czasu na rozważania związane z sytuacją zawodową i planowaniem pracy.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *