Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Skorpiona

Do 22 lipca energetyzujące Słońce tranzytuje życzliwego Raka, co sprzyja podróżom zagranicznym i spędzaniu wakacji w gronie rodzinnym, nów Księżyca, do którego dojdzie w tym znaku w nocy z 5 na 6 lipca, otwory przed wami nowe metody spędzania wolnego czasu, warto wybrać się do miejsc, których jeszcze nie odwiedzaliście. Miedzy 9 a 13 lipca, gdy Słońce znajdzie się w trygonie do Saturna, korzyści odniosą Skorpiony, których obowiązki zawodowe zatrzymały w pracy, łatwo uporacie się z najtrudniejszymi zadaniami. Między 16 a 22 lipca czeka was wiele niespodzianek i duchowych przeżyć, gdy Słońce utworzy harmonijne aspekty najpierw z nieprzewidywalnym Uranem w przeciwległym Byku a następnie Neptunem w życzliwych Rybach, szczególnie emocjonujące okażą się dni w okolicach pełni Księżyca, do której dojdzie 21 lipca ponownie w znaku Koziorożca, pojawi się bowiem szereg aspektów wzmacniających działanie pełni – Merkury utworzy kwadraturę z wybuchowym Uranem, co zapowiada niespodziewany konflikt, kłótnię „o nic”, wynikającą z nadmiaru bodźców, atmosferę podkręci trygon Marsa do Plutona, ponieważ zaangażowani będą obydwaj władcy waszego znaku, będziecie dysponować wyjątkowo sprawczą energią, nikt nie odważy się wam sprzeciwić, pokonacie każdy rodzaj trudności. 22 lipca Słońce opuści życzliwego Raka i wkroczy do Lwa, dla niektórych Skorpionów to czas, aby powrócić do pracy, co w dniach 22 – 25 lipca, gdy Słońce znajdzie się w opozycji do Plutona, może kłócić się z zobowiązaniami rodzinnymi. Między 24 a 28 lipca natomiast Słońce w sekstylu do Marsa sprzyja zarządzaniu wspólnym budżetem i udanym inwestycjom.

Mars, jeden z władców waszego znaku, do 20 lipca tranzytuje przeciwległy znak Byka, co może generować konflikty – w dniach od 3 do 7 lipca, gdy Mars utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, uda się nawiązać współpracę, która wpłynie na skuteczność i sprawność działania, ale między 13 a 17 lipca, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z wybuchowym Uranem uważajcie, bo partnerzy zmęczeni waszą dominacja mogą nawet chcieć zakończyć znajomość, twórczej współpracy natomiast sprzyjać będzie harmonijny aspekt, jaki Mars w przeciwległym Byku utworzy z Neptunem w życzliwych Rybach między 18 a 20 lipca. 20 lipca Mars zmieni znak i wejdzie do Bliźniąt, od razu utworzy trygon z Plutonem, drugim władcą Skorpiona, rodzinne wydatki oraz inwestycje pochłoną cała waszą energię, wygracie jednak każdy rodzaj bitwy.

W pierwszych dniach lipca Wenus w trygonie do Saturna umocni związki oparte na poczuciu odpowiedzialności, to idealny moment na wspólne działania. Między 7 a 11 lipca Wenus w harmonijnych aspektów najpierw do Urana w przeciwległym Byku a następnie Neptuna w życzliwych Rybach, sprzyja nawiązywaniu romansów i miłosnym, romantycznym przeżyciom, randki okażą się ekscytujące, nawet w stałych związkach obudzi się duchowe porozumienie. 11 lipca Wenus opuści przyjaznego Raka i wejdzie do Lwa, od razu utworzy opozycję z Plutonem, staniecie się więc bardziej dominujący i władczy w stosunku do partnerów, zarówno osobistych, jak i zawodowych, między 20 a 22 lipca natomiast, w okolicach pełni Księżyca, sekstyl Wenus do Jowisza sprzyjać będzie podróżom zagranicznym, nawiązywaniu międzynarodowych znajomości i czerpaniu przyjemności z życia towarzyskiego.

1 lipca i 2-go do godz. 14.00 Merkury znajdzie się w trygonie do inspirującego Neptuna, co sprzyja szeroko pojętej twórczości, głębokim duchowym wglądom oraz rozwojowi wyobraźni. 2 lipca po południu Merkury opuści życzliwego Raka i wejdzie do Lwa, do 4 lipca pozostanie w opozycji do Plutona, z wielką mocą będziecie więc realizować swoje pomysły, zarówno dotyczących spraw zawodowych, jak i rodzinnych. Sekstyl Merkurego do Jowisza między 7 a 9 lipca sprzyja nawiązaniu międzynarodowych kontaktów, podpisywaniu korzystnych kontraktów, zaciąganiu kredytów i pozyskiwaniu dodatkowych źródeł dochodów. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury zawita do życzliwej Panny, gdzie jest wyjątkowo mocny, planowanie oraz organizowanie towarzyskich wydarzeń okaże się łatwiejsze niż zwykle.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *