Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Koziorożca

Słońce przemierza przeciwległy znak Raka do 22 lipca, kierując energię na bliskie związki, relacje osobiste i biznesowe, negocjacje, umowy i sprawy partnerskie. W nocy z 5 na 6 lipca dojdzie do nowiu Księżyca w Raku, w najbliższej przyszłości macie szanse nawiązać całkiem nową znajomość z potencjałem na rozwój. Między 9 a 13 lipca Słońce znajdzie się w trygonie do Saturna, władcy waszego znaku, który właśnie zaczął się cofać, to znakomita okazja, aby przyjrzeć się swoim związkom w kontekście ich przeszłości i docenić poczucie bezpieczeństwa, jakie wam dają. Od 16 do 20 lipca pozostaniecie pod wpływem sekstylu Słońca do Urana, pojawi się szansa na przeżycie ekscytującego romansu lub zawarcie przyjaźni z osobą oryginalną i twórczą. 21 lipca będzie miała miejsce pełnia Księżyca – po raz kolejny w waszym znaku – co jeszcze bardziej podkreśli znaczenie związków i korzystnych relacji, towarzyszyć jej będzie szereg aspektów podkręcających emocje a także znaczenie tego wydarzenia – kwadratura Merkurego do Urana wprowadzi nerwową atmosferę, ale pozwoli wykorzystać intuicję, trygon Słońca do Neptuna ułatwi zastosowanie twórczej wyobraźni i wzniesie na poziom duchowy jakość waszych związków, sekstyl Wenus do Jowisza napełni was optymizmem, natomiast trygon Marsa do Plutona zapewni skuteczność działania i zwycięstwo w sporach, zwłaszcza dotyczących finansów. 22 lipca Słońce opuści przeciwległego Raka, wkroczy do Lwa i do 25 lipca pozostanie w opozycji do Plutona, znaczenia nabierze zarządzanie wspólnym budżetem, co nie pozostanie bez wpływu na wasze osobiste zyski, trzeba będzie jednak o nie zawalczyć, w czym pomoże sekstyl Słońca do Marsa, pod wpływem którego pozostaniecie od 24 do 28 lipca.

W pierwszych dniach miesiąca Wenus w przeciwległym Raku utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, władcą waszego znaku przebywającym w życzliwych Rybach, to znakomita okazja, aby zweryfikować swoje relacje pod kątem ich trwałości, poczucia bezpieczeństwa i odpowiedzialności za drugą osobę, między 7 a 11 lipca natomiast sekstyl Wenus z Uranam a następnie trygon z Neptunem sprzyja nowym, nieoczekiwanym romansom, bazującym bardziej na ekscytacji i romantycznych uniesieniach niż praktycznych oczekiwaniach. 11 lipca Wenus opuści przeciwległego Raka i wejdzie do Lwa, do 13 lipca pozostanie w opozycji do Plutona, wpłynie to nie tylko destabilizująco na związki, ale obejmie też podejście do finansów, niektóre Koziorożce zaczną pożądać więcej, niż potrzebują. Najwięcej przyjemności oraz możliwości pozyskania większych dochodów z pracy możecie spodziewać się między 20 a 22 lipca, w okolicach pełni Księżyca, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt ze szczodrym Jowiszem.

Od 3 do 7 lipca Mars pozostanie w sekstylu do Saturna, co da wam silną motywację i skuteczność w każdej aktywności wymagającej skupienia i wytrwałości. Między 13 a 17 lipca koniunkcja Marsa z buntowniczym Uranem może doprowadzić do zakończenia romansu, który nie spełnia waszych oczekiwań, natomiast od 18 do 20 lipca harmonijny aspekt Marsa do Neptuna sprzyja twórczości i rozwojowi osobistemu. 20 lipca Mars zmieni znak i wejdzie do Bliźnią, do 25 lipca pozostanie w trygonie do Plutona, to znakomita okazja do rozpoczęcia każdego rodzaju terapii.

Merkury w przeciwległym Raku, zanim 2 lipca po południu wejdzie do Lwa, utworzy trygon z mediumicznym Neptunem w życzliwych Rybach, warto w tym czasie wymieniać myśli, tworzyć „burzę mózgów”, która zaowocuje twórczym projektem. Od 2 do 4 lipca Merkury w opozycji do Plutona rozbudzi niepokój o stan finansów, pojawi się konieczność spłaty zobowiązań. Między 7 a 9 lipca, gdy Merkury utworzy harmonijny aspekt ze szczodrym Jowiszem, możecie natomiast liczyć na „łut szczęścia” lub wpadniecie na pomysł jak pomnożyć swoje dochody. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury zawita do życzliwej Panny, co wyostrzy intelekt, pozwoli także wybrać się na zasłużony urlop.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *