Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Wagi

Do 22 lipca przebywa Słońce w znaku Raka, co kieruje uwagę na rozwój kariery i realizację życiowych celów, nie da się jednak zapomnieć o sprawach rodzinnych. Nów Księżyca, do którego dojdzie w tym znaku w nocy z 5 na 6 lipca, zapowiada w najbliższym czasie rozpoczęcie nowego zawodowego projektu. Między 9 a 13 lipca trygon Słońca do Saturna pomoże skupić się na zadaniach wymagających uporu i konsekwencji, łatwo wam przyjdzie wzięcie na siebie odpowiedzialności za zespół ludzi, z którymi przyjdzie wam pracować, natomiast od 16 do 22 lipca, gdy Słońce znajdzie się najpierw w sekstylu do inspirującego Urana a następnie w trygonie do natchnionego Neptuna, sprawdzą się rewolucyjne i oryginalne pomysły oraz twórcze i kreatywne podejście do zagadnienia. 21 lipca dojdzie do pełni Księżyca ponownie w znaku Koziorożca, której towarzyszyć będzie szereg aspektów, co wzmocni jej działanie, zobaczycie jasno efekty swojej pracy, nie obejdzie się bez stresów, co zapowiada kwadratura Merkurego do Urana, ale trygon Marsa do Plutona pomoże w pokonaniu trudności, natomiast sekstyl Wenus, władczyni waszego znaku, do szczodrego Jowisza, zapowiada sukces i chwile radości. 22 lipca rano Słońce wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie dobra zabawa, od 22 do 25 lipca opozycja Słońca do Plutona pomoże zweryfikować grono przyjaciół, niektóre Wagi pozbędą się toksycznych osób ze swojego otoczenia. Od 24 do 18 lipca Słońce w sekstylu do Marsa zachęci do aktywnego wypoczynku.

Wenus, władczyni waszego znaku, od 1 do 4 lipca pozostanie w trygonie do Saturna, postawicie wiec na związki przynoszące konkretną wartość w rozwoju kariery, od 7 do 11 lipca natomiast, gdy Wenus utworzy harmonijne aspekty z rewolucyjnym Uranem i natchnionym Neptunem przeciwnie – najlepiej poczujecie się w gronie osób nieszablonowych, oryginalnych, twórczych, romantycznych i uduchowionych. 11 lipca Wenus wejdzie do życzliwego Lwa, staniecie się więc bardziej towarzyscy i chętni do zabawy, jedynie od 11 do 13 lipca, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do Plutona, możecie łatwo ulec presji osoby władczej i wymagającej a nawet toksycznej.

W dniach 3 – 7 lipca pozostaniecie pod wpływem sekstylu walecznego Marsa do konsekwentnego Saturna, co zadziała na was motywująco i pozwoli skutecznie zakończyć zlecone zadania. Między 13 do 17 lipca Mars znajdzie się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, co zapowiada brak cierpliwości i opanowania w kontakcie z nieprzewidzianymi okolicznościami, będziecie skłonni do działania impulsywnego pod wpływem silnych emocji, w dniach 18 – 20 lipca, gdy Mars utworzy sekstyl do Neptuna, uda się załagodzić konflikty. 20 maja Mars wkroczy do życzliwych Bliźniąt, gdzie pozostanie do 4 września, kierując aktywność na rozwój intelektualny, zdobywanie wiedzy i podróże zagraniczne, do 25 tworzyć będzie trygon z potężnym Plutonem, nie zabraknie wam wiec siły ani motywacji do działania, niektóre Wagi zainteresują się sportami ekstremalnymi.

Merkury 1 lipca oraz 2-go rano znajdzie się w harmonijnym aspekcie do Neptuna, co sprzyja twórczej i kreatywnej pracy, możecie liczyć na natchnione pomysły. 2 lipca po południu Merkury wejdzie do życzliwego Lwa, nabierzecie ochotę na kontakty z przyjaciółmi, ale do 4 lipca pozostaniecie pod wpływem opozycji Merkurego do Plutona, pojawią się podejrzenia co do szczerości niektórych osób, natomiast w dniach 7 – 9 lipca, gdy Merkury utworzy sekstyl do Jowisza będziecie się świetnie bawić w towarzystwie przyjaciół, podróże zagraniczne okażą się udane, przepełni was optymizm. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury opuści życzliwego Lwa i wejdzie do skrupulatnej Panny, gdzie jest wyjątkowo silny, komunikacja i aktywność intelektualna stanie się znacznie łatwiejsza.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *