Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Wodnika

Słońce do 20 kwietnia tranzytuje życzliwego Barana, co zwiększy waszą mobilność, będziecie w tym czasie często się przemieszczać, korzystać z krótkich podróży, kontaktować się z rodzeństwem oraz z sąsiadami. 6 kwietnia pełnia Księżyca w towarzyskiej Wadze rozbudzi emocje związane z nauką, zarówno w zakresie jej zdobywania, jak i dzielenia się, niektóre Wodniki mogą ekscytować się podróżami i kontaktami międzynarodowymi, inne zajmą się zdawaniem egzaminów. Najwięcej sukcesów w tych dziedzinach czeka was między 8 a 15 kwietnia, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem. 20 kwietnia, tuż przed opuszczeniem znaku Barana dojdzie do zaćmienia Słońca, co zapowiada problemy w relacjach z przyjaciółmi oraz autorytetami, zaraz potem Słońce zawita do Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na sprawy rodzinne – Słońce od razu znajdzie się w kwadraturze z potężnym Plutonem w waszym znaku, co wpłynie w sposób istotny szczególnie na Wodniki urodzone w dniach 20-22 stycznia, taka konfiguracja zapowiada początek długotrwałych zmian dotyczących relacji w rodzinie, na jaw wyjdą ukryte sprawy, niektóre Wodniki zdecydują się na odważne kroki w związku z zakupem lub sprzedażą nieruchomości. W dniach 22 – 26 kwietnia sekstyl Słońca do Saturna sprzyja ustabilizowaniu zarobków na ustalonym poziomie.

Wenus w Byku przebywa do 11 kwietnia, co sprzyja porozumieniu z domownikami, zwłaszcza dni od 6 do 9 kwietnia mogą obfitować w przyjemne wydarzenia o altruistycznym charakterze, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z romantycznym Neptunem, na koncie pojawią się dodatkowe pieniądze, które wykorzystacie na spełnienie marzeń. 11 kwietnia, zaraz po wejściu do życzliwych Bliźniąt, Wenus utworzy trygon z Plutonem w waszym znaku, pojawi się namiętność i pożądanie, silne emocje sprawią, że zapragniecie zdobyć obiekt swoich westchnień. W dniach od 13 do 16 kwietnia natomiast, gdy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie z ograniczającym Saturnem, uczucia się ochłodzą a pieniądze zaczną wydawać się niewystarczające.

Przez cały miesiąc Mars tranzytuje znak Raka, co może odbić się niekorzystnie na zdrowiu, pojawią się jakieś nieokreślone bóle, żołądek może odmówić posłuszeństwa, jednak dolegliwości tak szybko jak się pojawią, równie szybko przeminą. W pierwszych dniach kwietnia Mars w trygonie do Saturna sprzyja uporządkowaniu rodzinnych finansów, natomiast w ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do Urana doprowadzi do rewolucji w podejściu do spraw rodzinnych.

3 kwietnia Merkury opuści życzliwego Barana i wejdzie do Byka, myśli zaczną krążyć wokół spraw rodzinnych i domowych, zwłaszcza w kontekście zabezpieczenia materialnego, napięty aspekt Merkurego do Plutona w waszym znaku wymusi podjęcie decyzji, które w sposób radykalny wpłyną na waszą przyszłość. W okolicach 5 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu do Saturna opracujecie lub wdrożycie plan konkretnych działań, które doprowadzą do realizacji pragnień. Między 6 a 10 kwietnia sekstyl Merkurego do Marsa skłoni do podejmowania szybkich decyzji, możecie jednak je zmienić, kiedy dojdzie do tej samej konfiguracji między 22 a 26 kwietnia, ale Merkury będzie już w retrogradacji. 22 kwietnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, przestanie się cofać dopiero 15 maja, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych życiowych decyzji, rozpoczynania nowych projektów lub dokonywania większych zakupów.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *