Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Koziorożca

Słońce do 20 kwietnia tranzytuje znak aktywnego Barana, co warto wykorzystać na wprowadzenie w domu pewnych zmian, wymagających zaangażowania sił i środków. 6 kwietnia pełnia Księżyca w Wadze rozkręci emocje wokół spraw zawodowych i rodzinnych, które nagle przestaną się harmonijnie układać. W dniach od 8 do 15 kwietnia natomiast możecie spodziewać się przyjemnych wydarzeń zarówno w pracy, jak i domu, co zapewni koniunkcja Słońca z dobroczynnym Jowiszem, czekają was wizyty zagranicznych krewnych, obcokrajowców a nawet celebrytów, osób znanych i popularnych, Święta spędzicie w licznym gronie i w miłej atmosferze. 20 kwietnia, jeszcze w Baranie, dojdzie do zaćmienia Słońca, zaraz potem Słońce wkroczy do życzliwego Byka i znajdzie się w napiętym aspekcie do Plutona w Wodniku, niektóre Koziorożce mogą mieć w tym czasie problemy z wypłacalnością, pojawią się kontrowersje wokół finansów, trudno będzie odzyskać pożyczone pieniądze. W dniach 22 – 26 kwietnia Słońce w sekstylu do Saturna, władcy waszego znaku, wybawi z kłopotów osoby gotowe ograniczyć swoje oczekiwania i wymagania na rzecz poczucia bezpieczeństwa i trwałości.

Wenus do 11 kwietnia przebywa w życzliwym Byku, warto ten czas wykorzystać na rozwój miłości, poprawę relacji w związku oraz zabezpieczenie stanu posiadania, zwłaszcza w dniach od 6 do 9 kwietnia, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z uduchowionym Neptunem – osoby zakochane przeżyją kolorowy zawrót głowy. 11 kwietnia Wenus zmieni znak i wejdzie do rozgadanych Bliźniąt, od razu znajdzie się w trygonie do namiętnego Plutona rozbudzając zmysły, ale też potrzebę zwiększenia stanu posiadania. Od 13 do 16 kwietnia kwadratura Wenus do Saturna ograniczy kontakty międzyludzkie, w związkach zapanuje chłód, ale nie martwcie się – szybko przeminie. Niektóre Koziorożce zdecydują się zastosować restrykcyjną dietę.

Mars przebywa w przeciwległym Raku przez cały miesiąc a ponieważ jest w tym znaku słaby możecie spodziewać się sytuacji konfliktowych ze strony otoczenia. W pierwszych dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna pozwoli jednak opanować burzliwe nastroje poprzez zastosowanie niewzruszonego spokoju i asertywnych reakcji. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do niepokornego Urana zaprocentuje innowacyjnym podejściem do dzieci, własnych zainteresowań oraz ulubionego hobby.

Merkury już 3 kwietnia opuści znak Barana i wejdzie do życzliwego Byka, od razu jednak znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, co wymusi rozmowy na temat spraw niewygodnych, ukrytych, „zamiatanych pod dywan”, zwłaszcza w kontekście finansów, ale dwa dni później sekstyl Merkurego do Saturna ułatwi porozumienie, wiązać się to jednak będzie z akceptacją pewnych ograniczeń. W dniach od 6 do 10 kwietnia, kiedy Merkury utworzy sekstyl z walecznym Marsem czekają was negocjacje i ostra wymiana zdań, która ma szansę wyjaśnić emocjonalne problemy w związkach, do powtórki tych rozmów dojdzie w dniach 22- 26 kwietnia, kiedy Merkury cofając się od 22 kwietnia znajdzie się ponownie w tej samej konfiguracji, ale tym razem wyciągniecie zupełnie inne wnioski, niż poprzednio – nie przywiązujcie się do swoich racji, bo kiedy Merkury powróci do biegu prostego, co nastąpi 15 maja, możecie znów zmienić zdanie.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *