Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Ryby

Do 20 kwietnia Słońce w Baranie skieruje uwagę na aktywne zdobywanie pieniędzy oraz poszukiwanie źródeł finansowania, pełnia Księżyca, do której dojdzie 6 kwietnia w znaku Wagi, pozwoli jasno zobaczyć na co możecie liczyć w tej dziedzinie, uzyskanie świadomości wzbudzi wiele emocji, ponieważ okaże się, że aby osiągnąć to, czego pragniecie, potrzebna będzie współpraca z innymi ludźmi. Większych zysków możecie się spodziewać między 8 a 15 kwietnia, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, jednym z władców waszego znaku, pojawi się okazja do zdobycia wiedzy, podniesienia kwalifikacji lub uzyskania znacznych przychodów z dzielenia się posiadaną wiedzą, podróże okażą się nie tylko kształcące, ale również dochodowe. 20 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca, jeszcze w znaku Barana, w najbliższym czasie pozostańcie uważni w sprawach finansowych, bo przez nieuwagę możecie coś stracić. Jeszcze tego samego dnia Słońce wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie mobilność, edukacja oraz kontakty z rodzeństwem lub sąsiadami. Między 22 a 26 kwietnia sekstyl Słońca do Saturna w waszym znaku pozwoli stworzyć strukturę, na której zbudujecie swoją najbliższą przyszłość.

Wenus jeszcze do 11 kwietnia przebywa w życzliwym Byku, gdzie może wyrazić pełnię swojego potencjału, to czas na nawiązywanie serdecznych sąsiedzkich relacji, warto otworzyć się na miłość, zwłaszcza w dniach od 6 do 9 kwietnia, kiedy pozostaniecie pod wpływem sekstylu Wenus do Neptuna, przebywającego w waszym znaku jego władcy – zakochani założą różowe okulary, nawet w stałych związkach zrobi się bardziej romantycznie, niektóre marzenia mają szansę się spełnić, nie zapominajcie jednak, że Neptun to mistrz iluzji, starajcie się wprowadzić więcej dystansu do ogarniających was uczuć. 11 kwietnia Wenus opuści Byka i wejdzie do znaku Bliźniąt, od razu znajdzie się w trygonie do transformującego Plutona w Wodniku, pojawi się pożądanie i skrywana zazdrość, nie pozwólcie się jej pochłonąć. Między 13 a 16 kwietnia kwadratura Wenus do Saturna wprowadzi ochłodzenie w związkach miłości, pojawią się przejściowe problemy finansowe.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Raku, jest tam jednak słaby, może więc doprowadzić do wybuchów złości. Na początku miesiąca jednak trygon Marsa do Saturna w waszym znaku wpłynie na stabilizację w sytuacji rodzinnej i domowej, wprowadzicie bowiem pewne zasady, które okażą się korzystne dla wszystkich. Pod koniec miesiąca natomiast sektyl Marsa do Urana w życzliwych znakach pozwoli zastosować innowacyjne rozwiązania w sprawach dotyczących dzieci, waszego hobby lub rozwoju zainteresowań.

Merkury 3 kwietnia wejdzie do życzliwego Byka, co zwiększy mobilność, jednak jeszcze tego samego dnia znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, mogą pojawić się mroczne myśli, oparte na nieuświadomionych lękach, jednak już dwa dni później, kiedy Merkury utworzy sekstyl do Saturna w waszym znaku, odzyskacie pewność siebie i zaufanie do swoich możliwości. Między 6 a 10 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Marsem, będziecie myśleć i działać szybko – aspekt powtórzy się między 22 a 26 kwietnia, ale wtedy Merkury będzie się już cofać, wiec nie wszystkie wasze plany uda się łatwo zrealizować. 22 kwietnia Merkury zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofać aż do 15 maja, mogą pojawić się w tym czasie niespodziewane zmiany planów, opóźnienia, objazdy oraz inne frustrujące komplikacje w komunikacji.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *