Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Raka

Słońce w znaku Barana przebywa do 20 kwietnia, koncentrując energię na sprawach zawodowych, w związku z tym w okolicach 6 kwietnia, podczas pełni Księżyca w Wadze, spodziewajcie się emocjonujących wydarzeń, które pchną karierę do przodu, nie obejdzie się jednak bez niepokoju i konfliktu w związkach. Jeszcze lepiej zapowiada się okres od 8 do 15 kwietnia, kiedy dojdzie do koniunkcji Słońca z dobroczynnym Jowiszem, niektóre Raki nawiążą międzynarodową współpracę, inne czeka awans lub udział w projekcie przynoszącym uznanie i znaczne profity – czeka was dużo pracy i wysiłku, ale warto się postarać, jeśli chcecie osiągnąć sukces. 20 kwietnia, zanim Słońce opuści znak Barana, dojdzie do zaćmienia Słońca, co może odbić się niekorzystnie na relacjach z szefami. Jak tylko Słońce wejdzie do życzliwego Byka znajdzie się w napiętym aspekcie z wymagającym Plutonem, kontakty z niektórymi przyjaciółmi lub osobami z kręgu znajomych, podzielających wasze zainteresowania, nabiorą przymusowego charakteru, na jaw wyjdą sprawy skrzętnie ukrywane, nie jest to też dobry moment na inwestowanie w cokolwiek. Między 22 a 28 kwietnia Słońce w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym utworzy korzystny aspekt ze stabilizującym Saturnem, co okaże się korzystne przede wszystkim dla studentów, pod warunkiem, ze wcześniej poświęcili czas na rzetelną naukę.

Mars przebywa w waszym znaku przez cały miesiąc, co może was rozstroić emocjonalnie, nie raz zabraknie wam cierpliwości, możecie być skłonni do zbyt impulsywnych reakcji i poczucia zranienia. W pierwszych dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna pozwoli zachować równowagę w sytuacji stresu, zwłaszcza w obliczu zawodowych wyzwań. W ostatnich dniach miesiąca Mars w sekstylu do Urana wprowadzi rewolucyjne zmiany do związków przyjaźni.

Wenus do 11 kwietnia tranzytuje życzliwego Byka, osoby poszukujące swojej drugiej połówki mają szansę ją znaleźć na jednym ze spotkań w gronie przyjaciół lub w grupie osób o wspólnych zainteresowaniach, szczególnie między 6 a 9 kwietnia, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z marzycielskim Neptunem. 11 kwietnia Wenus zawita do znaku Bliźniąt i od razu znajdzie się w trygonie do pożądliwego Plutona, pojawi się głęboko skrywana namiętność oraz jej siostra zazdrość. W dniach od 13 do 16 kwietnia kwadratura Wenus do ograniczającego Saturna rozbudzi ukryte lęki o trwałość związku.

Merkury 3 kwietnia opuści znak Barana i zawita do życzliwego Byka, od razu znajdzie się w napiętym aspekcie do dominującego Plutona, niektóre Raki otrzymają dołujące wiadomości, inne zagłębią się we wspomnieniach o bolesnych minionych doświadczeniach, zamiast skupić się na chwili obecnej, oferującej moc możliwości. Między 4 a 6 kwietnia sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli uporać się z niepokojącymi myślami. Od 6 do 10 kwietnia pozostaniecie pod wpływem trygonu Merkurego do Marsa w waszym znaku, myśleć będziecie szybko, podejmując odważne decyzje, starajcie się nie wycofywać z ustaleń pod wpływem emocji między 22 a 26 kwietnia, kiedy Merkury ruchem wstecznym powtórzy konfigurację, uważajcie też, aby nie powiedzieć zbyt wiele o sobie. 22 kwietnia Merkury zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofać do 15 maja, unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych projektów.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *