Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Lwa

Słońce, władca waszego znaku, przebywa w życzliwym Baranie do 20 kwietnia, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe, podróże zagraniczne, zdobywanie wiedzy i poszerzanie horyzontów. 6 kwietnia w Wadze dojdzie do pełni Księżyca, wzrośnie wrażliwość emocjonalna w oczekiwaniu na wydarzenia, jakie was czekają między 8 a 15 kwietnia, gdy wszędobylski Merkury spotka się z dobroczynnym Jowiszem w przyjaznym Baranie – pojawi się szansa na awans, podróż zagraniczną, spotkanie z celebrytami lub naukowcami, egzaminy zdacie śpiewająco a los będzie wam sprzyjał. Korzystajcie z przychylności planet, bo 20 kwietnia, tuż przed zmianą znaku przez Słońce, dojdzie do zaćmienia Słońca, zaraz potem wkroczy do Byka i znajdzie się w bardzo nieprzyjemnej kwadraturze z wymagającym Plutonem w przeciwległym Wodniku, spotkacie się z sytuacją przymusu, mobbingiem w pracy, przemocą fizyczną lub psychiczną, niektóre Lwy z problem uzależnienia poddadzą się terapii. Słońce w Byku skieruje uwagę na sprawy zawodowe i zabezpieczenie stanu posiadania, między 22 a 28 kwietnia Słońce w sekstylu do Saturna sprawi, ze Lwy nastawione na trwałość i poczucie bezpieczeństwa zaakceptują ograniczenia i przystosują się do zmian, które w konsekwencji okażą się korzystne.

Wenus w znaku Byka przebywa jeszcze do 11 kwietnia, między 6 a 9 kwietnia znajdzie się w korzystnym aspekcie z romantycznym Neptunem, co pozwoli zrealizować marzenia nie tylko osobiste, ale również zawodowe. 11 kwietnia Wenus opuści Byka i wejdzie do życzliwych Bliźniąt, od razu znajdzie się w trygonie z pożądliwym Plutonem w przeciwległym Wodniku, namiętność wzrośnie, wolne Lwy zapłoną gorącym uczuciem do kogoś z grona przyjaciół, pojawi się zazdrość, siostra miłości, ale okaże się całkowicie nieuzasadniona. Od 13 do 16 kwietnia Wenus w kwadraturze do Saturna ochłodzi uczucia, również w finansach pojawią się ograniczenia.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Raka, co nie jest dla was korzystne, możecie mieć tendencje do działania przeciwko sobie, pojawią się tez ukryci wrogowie, przekonacie się, że nie wszystko złoto, co się świeci. W pierwszych dniach miesiąca pozostaniecie pod wpływem trygonu Marsa do Saturna, co pozwoli uporządkować i ustabilizować emocje, natomiast w ostatnich dniach kwietnia sekstyl Marsa do nieprzewidywalnego Urana wprowadzi rewolucję w sprawach zawodowych oraz finansach.

Merkury już 3 kwietnia opuści życzliwego Barana i wejdzie do znaku Byka, od razu znajdzie się w napiętym aspekcie do Plutona w przeciwległym Wodniku, trzeba się będzie uporać z natarczywymi myślami, pokonać swoje słabości, nauczyć się wybaczać sobie i innym – całe szczęście już 5 marca sekstyl Merkurego do stabilizującego Saturna ułatwi opanowanie negatywnych emocji. Od 6 do 10 kwietnia Merkury znajdzie się w sekstylu do Marsa, co może skłonić do nieprzemyślanych decyzji zawodowych, będziecie mieć tendencję do wycofania się z nich między 22 a 26 kwietnia, kiedy Merkury powtórzy ten aspekt poruszając się biegiem wstecznym – 22 kwietnia rozpocznie się jego retrogradacja, która potrwa do 15 maja, sprawy biurowe i papierkowa praca może w tym czasie sprawiać problemy.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *