Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Bliźniąt

Słońce w życzliwym Baranie przebywa do 20 kwietnia, kierując uwagę na działalność społeczną, relacje z przyjaciółmi, aktywność w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. W okolicach 6 kwietnia pełnia Księżyca w Wadze rozbudzi emocje w związkach, również nieformalnych, niektóre Bliźnięta przeżywać będą wyzwania, przed jakimi staną ich dzieci. Między 8 a 15 kwietnia, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, pojawi się okazja do nawiązania znajomości z obcokrajowcem lub celebrytą, która ma szansę przekształcić się w prawdziwą przyjaźń, znaczącą dla nadchodzącej przyszłości, niektóre Bliźnięta wybiorą się za granicę lub zaplanują wakacje z przyjaciółmi, to również dobry moment dla studentów oraz uczniów, przygotowujących się do egzaminów. 20 kwietnia, tuż przed opuszczeniem przez Słońce znaku Barana, dojdzie do zaćmienia Słońca, w najbliższym czasie możecie przeżyć rozczarowanie postępowaniem jednego z przyjaciół, sami też będziecie narażeni na zrobienie głupstwa, które zagrozi ważnej relacji. Między 20 a 22 kwietnia Słońce, jak tylko znajdzie się w Byku, utworzy napięty aspekt z Plutonem, poczujecie się wyczerpani, ale na siłę zapragniecie wykazać się wobec otoczenia jako osoby pełne energii i inicjatywy, zamiast zaprzeczać pojawiającemu się kryzysowi horoskop radzi wyciszyć się, jeśli to niezbędne poddać się terapii, zaakceptować konieczność naładowania akumulatorów, zwłaszcza że od 22 kwietnia Merkury, władca waszego znaku, wejdzie w retrogradację i będzie się cofać do 15 maja, co sprzyja zwolnieniu tempa. Od 22 do 26 kwietnia Słońce w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym w sekstylu do Saturna wpłynie na ustabilizowanie sytuacji zawodowej.

Merkury, władca waszego znaku, 3 kwietnia opuści życzliwego Barana i wejdzie do powolnego Byka, co stanowi zachętę do zwolnienia tempa życia, myśli skierujecie na odpoczynek, uprawianie ogródka i sprawy kulinarne, ale także na zabezpieczenie sytuacji finansowej. 3 kwietnia Merkury znajdzie się w kwadraturze do wymagającego Plutona, kredyty i zobowiązania finansowe zaczną wam spędzać sen z oczu, ale krótko, bo już 5 kwietnia Merkury znajdzie się w sekstylu do Saturna, co pozwoli utrzymać sytuację na równym poziomie. Między 6 a 10 kwietnia Merkury w trygonie do mobilizującego Marsa, skłoni do podjęcia szybkich, a nawet pochopnych decyzji finansowych, dotyczących rodziny lub nieruchomości, będziecie chcieli je zmienić podczas ponownego aspektu, do którego dojdzie między 22 a 26 kwietnia, podczas retrogradacji Merkurego, nie powinniście jednak tego czynić, zwłaszcza jeśli sprawa dotyczy rozpoczęcia jakiegoś ważnego przedsięwzięcia. 22 kwietnia Merkury zmieni znak na wsteczny i będzie się cofał do 15 kwietnia, unikajcie w tym czasie większych zakupów oraz inwestycji, zwłaszcza w środki transportu lub elektronikę.

Wenus przebywa w znaku Byka do 11 kwietnia, co wpłynie na tendencję do ukrywania i tłumienia swoich prawdziwych uczuć, zwłaszcza między 6 a 9 kwietnia, kiedy znajdzie się w sekstylu z marzycielskim Neptunem. 11 kwietnia Wenus wejdzie do waszego znaku, otwierając serce na miłość, poprawiając komunikację z osobami, na których wam zależy, uważajcie jedynie 11 i 12 kwietnia, gdy Wenus znajdzie się w trygonie do Plutona, bo staniecie się bardzo podatni na uwiedzenie, osoby zakochane poczują motylki w brzuchu i wzrost namiętności a także pożądanie trudne do opanowania. Między 13 a 16 kwietnia kwadratura Wenus do Saturna wpłynie dołująco na samopoczucie, niektóre Bliźnięta poczują się odrzucone, dotyczy to zarówno spraw osobistych, jak i zawodowych.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Raka, wzbudzając silne emocje, skłaniając do większych niż zwykle wydatków, ale też zachęcając do większego wysiłku, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca, gdy znajdzie się w trygonie do Saturna, wykażecie się pracowitością i skutecznością w działaniu. W ostatnich dniach miesiąca Mars w sekstylu do Urana wpłynie na nieoczekiwaną zmianę sytuacji finansowej.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *