Horoskop miesięczny na kwiecień 2023 dla Byka

Słońce przebywając do 20 kwietnia w znaku Barana osłabi was energetycznie, zadbajcie więc o siebie bardziej niż zwykle, dobrze wam zrobi chociaż krótki urlop i zmiana miejsca pobytu. 6 kwietnia pełnia Księżyca w Wadze rozbudzi emocje w związku ze stanem zdrowia własnym, bliskich lub ulubionych zwierzaków, nic złego jednak was nie czeka, o co zatroszczy się koniunkcja Słońca z Jowiszem, pod wpływem której pozostaniecie od 8 do 15 kwietnia, to również dobry czas na naukę, zdawanie egzaminów, planowanie wymarzonych podróży. 20 kwietnia, zanim Słońce zawita do waszego znaku, dojdzie do zaćmienia Słońca w Baranie w bardzo nieprzyjemnej kwadraturze do Plutona w Wodniku, niektóre Byki w najbliższym czasie doświadczą mobbingu, przemocy fizycznej, psychicznej lub trudnej do wytrzymania presji ze strony zarówno ukrytych, jak i jawnych wrogów, dbajcie o siebie i nie pozwólcie wyprowadzić się z równowagi, Słońce w waszym znaku obdarzy was siłą i energią potrzebna do tego, aby poradzić sobie z wyzwaniami, zagrożeniami lub wymaganiami otoczenia. Między 22 a 28 kwietnia Słońce w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym utworzy korzystny aspekt ze stabilizującym Saturnem, wprowadzi to co prawda nieco ograniczeń, ale zapewni wsparcie ze strony osób starszych lub wieloletnich, wypróbowanych przyjaciół.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa u siebie do 11 kwietnia, warto wykorzystać ten czas na poprawę wizerunku oraz zadbanie o dobre relacje w związkach, zwłaszcza miedzy 6 a 9 kwietnia, kiedy znajdzie się w sekstylu z romantycznym Neptunem, osoby zakochane mają szansę spełnić marzenia, artyści i twórcy mogą liczyć na przychylność Muz, obydwie planety są mocne w swoich znakach i sprzyjają życzliwości oraz prawdziwej miłości. 11 kwietnia Wenus wejdzie do Bliźniąt, zaczniecie nawiązywać kontakty, mające wpływ na przyszłe zarobki, między 8 a 12 kwietnia trygon Wenus do Plutona rozbudzi pragnienie zdobycia przewagi, uda się wam uzyskać to, na czym wam zależy, ale uważajcie, bo wzbudzi to zazdrość konkurencji. Między 13 a 16 kwietnia kwadratura Wenus do Saturna zapowiada ograniczenia w kontaktach z przyjaciółmi, może dojść do nieporozumień na tle finansowym.

Mars, planeta aktywności i działania, przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Raku, nie jest to jednak dla niej odpowiednie miejsce, dlatego uważajcie na drodze i starajcie się być bardziej tolerancyjni dla członków rodziny. W pierwszych dniach miesiąca Mars w trygonie do Saturna pozwoli umocnić niektóre przyjaźnie, natomiast w ostatnich dniach kwietnia Mars w sekstylu do Urana w waszym znaku zrewolucjonizuje stosunek do posiadania.

Merkury wkroczy do waszego znaku już 3 kwietnia, od razu znajdzie się w napiętym aspekcie do potężnego Plutona, odczujecie presję mentalną, na jaw wyjdą sprawy zamiatane pod dywan, pamięć zacznie płatać figle – najważniejsze to pamiętać, że nie jesteście waszymi myślami i w każdej chwili możecie je zmienić. Między 4 a 6 kwietnia poważna rozmowa z wypróbowanym przyjacielem pozwoli podjąć właściwe decyzje, na co wpłynie korzystny aspekt Merkurego do Saturna. Między 6 a 10 kwietnia Merkury w sekstylu do Marsa przyspieszy komunikację, skłoni do częstego przemieszczania się, ta sama konfiguracja powtórzy się między 22 a 26 kwietnia, ale wprowadzi sporo zamieszania, bo wtedy już Merkury będzie się cofał – 22 kwietnia zmieni bieg na wsteczny i pozostanie w nim do 15 maja, unikajcie w tym czasie podejmowania życiowych decyzji, zwłaszcza dotyczących finansów.

Talizmany na Rok Wodnego Królika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *