Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Wodnika

Słońce w życzliwym Strzelcu przebywa do 21 grudnia, kierując uwagę na związki przyjaźni i wydarzenia w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. Na początku miesiąca sekstyl Słońca do Saturna w waszym znaku pozwoli ustabilizować zawodową pozycję na równym poziomie, wykażecie się profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i przywiązaniem do tradycji. 4 grudnia w znaku Strzelca dojdzie do zaćmienia Słońca w koniunkcji z Merkurym, mogą pojawić się więc problemy z przyjacielem, któremu trudno zachować równowagę lub zdrowy rozsądek i zacznie wygadywać bzdury. Kwadratura Słońca z Neptunem od 10 do 14 grudnia wpłynie na problemy z wypłacalnością, może się też zdarzyć, że obiecane pieniądze trafią z opóźnieniem lub na inne konto, sprawa się wyjaśni, ale wywoła stres.

Na sukcesy międzynarodowe możecie liczyć od 18 do 21 grudnia, gdy Słońce utworzy sekstyl z dobroczynnym Jowiszem w waszym znaku, dobrze aspektowana pełnia Księżyca w Bliźniętach, do której dojdzie 19 grudnia, jeszcze bardziej podkręci emocje. 21 grudnia Słońce opuści przyjaznego Strzelca i wejdzie do Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle macie mniej energii, Święta Bożego Narodzenia powinniście więc spędzić odpoczywając a nie sprzątając, miotając się na zakupach i przygotowując świąteczne dania. Kwadratura Saturna w waszym znaku do Urana w Byku od 20 do 27 grudnia wywoła sprzeczne emocje – z jednej strony chcielibyście, aby wasze sprawy toczyły się jak dawniej, z drugiej sytuacja będzie wymagała zaakceptowania zmian, jest to energia towarzysząca nam przez cały rok, to będzie już trzeci, ostatni taki aspekt, wymagający przystosowania się do tego, co nieuniknione. 29 grudnia Jowisz opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, rozpoczynając rok, w którym znacznej poprawie ulegnie wasza sytuacja finansowa. Trygon Słońca do Urana ostatniego dnia roku napełni was optymizmem i nadzieję, Sylwestra spędzicie w sposób niecodzienny i oryginalny.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Koziorożca, od 20 grudnia poruszając się biegiem wstecznym, wasze uczucia ulegną czasowo ochłodzeniu, górę weźmie rutyna i przyzwyczajenie, chociaż w pierwszych dniach miesiąca sekstyl Wenus do Neptuna wzbudzi żywsze uczucia, możecie też spodziewać się poprawy sytuacji finansowej. W dniach od 10 do 13 oraz od 23 do 26 grudnia Wenus znajdzie się w koniunkcji z zaborczym Plutonem, niektóre Wodniki ulegną skrytym namiętnościom, które pozostawią po sobie smutek lub niesmak, pojawi się też zazdrość, w czasie Świąt Bożego Narodzenia powrócą uczucia, o których chcielibyście już zapomnieć.

Mars w Skorpionie przebywa do 13 grudnia, nadal aktywizując sferę zawodową, aspekty wojowniczego Marsa do Neptuna, Plutona i Jowisza przyniosą wysiłek, któremu jednak uda się wam sprostać, osiągniecie sukcesy, ale ceną może być duże zmęczenie. 13 grudnia Mars wejdzie do życzliwego Strzelca, aktywność skierujecie na rozwój przyjaźni, zaznaczycie też mocno swoją obecność w działalności społecznej oraz grupach zainteresowań. Pod koniec miesiąca sekstyl Marsa do Saturna w waszym znaku sprawi, że staniecie się niezwykle skuteczni w realizacji celów, szczególnie zawodowych.

Merkury w Strzelcu przebywa do 13 grudnia, a ponieważ jest słaby w tym znaku, możecie mylić się w ocenie niektórych osób, których uznajecie za przyjaciół, zwłaszcza że od 6 do 8 grudnia, gdy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, pojawią się nieścisłości w rozliczeniach finansowych. Od 10 do 12 grudnia natomiast sekstyl Merkurego do Jowisza zapowiada udane międzynarodowe kontakty i ustalenia, które mogą przynieść wam rozgłos. 13 grudnia Merkury przejdzie do powściągliwego Koziorożca, zaczniecie ukrywać swoje myśli i odczucia, szczerością i błyskotliwością wykażecie się jedynie miedzy 19 a 21 grudnia, gdy Merkury utworzy trygon do  Urana w Byku. Pod koniec miesiąca Merkury w aspektach z Neptunem, Wenus i Plutonem pozwoli kierować się zdrowym rozsądkiem i realistycznym podejściem do namiętności oraz uczuć, które nie mają przed sobą przyszłości.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *