Horoskop tygodniowy dla Wodnik 19-25 września 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w Raku rozbudzi emocje, zwłaszcza w kontakcie z podwładnymi oraz osobami mającymi wpływ na wasze zdrowie. W poniedziałek trygon Słońca do Plutona pozwoli znaleźć wyjście z finansowych problemów, będziecie przy tym dysponować siłą i charyzmą, która silnie wpłynie na otoczenie i ułatwi podporządkowanie sobie osób o słabszej strukturze psychicznej. Opozycja Merkurego z Jowiszem (obie planety się cofają) pozwoli nawiązać ponowny kontakt z cudzoziemcami, niektóre Wodniki powrócą do swoich planów związanych z edukacją, nauczaniem lub przekazem informacji.

We wtorek trygon Wenus do Urana poprawi nastrój, ktoś z bliskich zaskoczy was mile, możecie otrzymać pieniądze, których się nie spodziewacie. W środę i czwartek pobyt Księżyca w przeciwległym Lwie sprawi, że dobrze się poczujecie w towarzystwie osób prominentnych.

W piątek bardzo wczesnym rankiem Słońce opuści pracowitą Pannę i wkroczy do życzliwej Wagi, co w skieruje uwagę na rozwój związków i relacji międzynarodowych, zachęci też do podróżowania – warto w piątek do godziny 14.00 przeprowadzić ważne rozmowy z przełożonymi, ponieważ Merkury wycofując się z Wagi do Panny przez kilka godzin będzie „w sercu” Słońca w znaku Wagi, a to sprzyja dobremu porozumieniu.

W czasie weekendu głowę zaprzątać wam będzie zarzadzanie wspólnymi finansami i planowanie wydatków. W nocy z niedzieli na poniedziałek dojdzie do nowiu w Wadze w opozycji do Jowisza – w najbliższym czasie rozpoczniecie ponownie współpracę międzynarodową lub wyjedziecie za granicę, studenci powrócą na studia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *