Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19-25 września 2022

Księżyc w przeciwległym Raku w poniedziałek i wtorek sprawi, że otoczenie wyda się wam zbyt rozemocjonowane, tymczasem będzie to okazja do uzyskania bliskości z ważnymi dla was osobami. W poniedziałek trygon Słońca do Plutona w waszym znaku umocni pozycję, zwłaszcza jeśli posiadacie władzę, pozwoli wykazać się asertywnością i ułatwi przeprowadzenie swojej woli, natomiast opozycja dwóch cofających się planet związanych z komunikacją – Merkurego i Jowisza – pomoże nawiązać ponownie zarówno osobiste, jak zawodowe relacje, wpłynie też na sprawy edukacyjne.

We wtorek trygon Wenus do Urana sprzyja niespodziewanym miłosnym zawirowaniom, niektóre Koziorożce mogą nagle zostać trafione strzałą Amora. W środę i czwartek wrzucicie na luz, do czego skłoni tranzyt Księżyca przez rozrywkowego Lwa, natomiast od piątku nastąpią zmiany – o poranku Słońce opuści życzliwą Pannę i wkroczy do znaku Wagi rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą relacje, które mogą wpłynąć na rozwój kariery.

Przez cały piątkowy poranek Merkury wycofując się z Wagi do Panny, przez kilka godzin pozostanie „w sercu” Słońca, warto na ten czas zaplanować ważne zawodowe rozmowy, dobre pomysły zostaną docenione.

Weekend minie w dobrym nastroju, chociaż pracowicie, na co wpłynie tranzyt Księżyca przez przyjazną Pannę. W nocy z niedzieli na poniedziałek dojdzie do pełni w Wadze w opozycji do Jowisza, w najbliższym czasie możecie spodziewać się zmian w pracy, które wpłyną na sytuację rodzinną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *