Horoskop tygodniowy dla Ryby 19-25 września 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwym Raku sprawi, że staniecie się bardziej czuli, wrażliwi i zmienni emocjonalnie. W poniedziałek trygon Słońca w przeciwległej Pannie do Plutona w Koziorożcu pozwoli uzyskać wsparcie psychologiczne lub finansowe ze strony przyjaciół, natomiast opozycja cofającego się Merkurego do Jowisza, który również porusza się biegiem wstecznym, wpłynie na sprawy finansowe, ktoś może wycofać się z umowy lub przeciwnie – powróci do poprzednich ustaleń.

We wtorek trygon Wenus, przebywającej w przeciwległej Pannie, do rewolucyjnego Urana w Byku, zaowocuje zaskakującym spotkaniem z osobą, na której wam zależy, możecie też zaprzyjaźnić się z kimś o oryginalnych poglądach. W środę i czwartek Księżyc w Lwie skieruje uwagę na potrzeby dzieci, to również dobry czas, aby zadbać o własne przyjemności.

W piątek rano Słońce opuści przeciwległy znak Panny i wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na zarzadzanie wspólnymi finansami, pozyskiwanie kredytów oraz zdobywanie grantów lub dotacji – ważne rozmowy w tej sprawie warto przeprowadzić w piątek do godz. 14.00, dopóki wycofujący się Merkury jeszcze przebywa w Wadze, tworząc ścisłą koniunkcję ze Słońcem, ponieważ wasze zdanie i pomysły mają szanse zostać zauważone i docenione.

W czasie weekendu Księżyc w przeciwległej Pannie skłoni do zaplanowania życia towarzyskiego, szczególnie sobota może minąć przyjemnie, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Wenus i sprawy partnerstwa oraz miłości nabiorą znaczenia. W nocy z niedzieli na poniedziałek dojdzie do pełni Księżyca w Wadze w opozycji do Jowisza – w najbliższym czasie rozpoczniecie współpracę, która wpłynie pozytywnie na wasze finanse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.