Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19-25 września 2022

W poniedziałek będziecie zaabsorbowani zarządzaniem rodzinnymi finansami, wpłynie na to zarówno pobyt Księżyca w znaku Raka, jak i trygon Słońca do wymagającego Plutona, który wymusi zdobycie dodatkowych pieniędzy – niektóre Strzelce mogą liczyć na podwyżkę lub pożyczkę z pracy, inne znajdą sposób, aby podreperować finanse w dobie kryzysu, pomoże im w tym nie tylko zaradność, ale również wrodzony optymizm. Opozycja Merkurego do Jowisza – obie planety w biegu wstecznym – zapowiada ponowne spotkanie z dawno niewidzianą osobą, odnowienie relacji z cudzoziemcem lub powrót na studia.

We wtorek trygon Wenus do Urana może przynieść nieoczekiwaną propozycję pracy. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Lwie poprawi samopoczucie, przestaniecie się zamartwiać tym, na co nie macie wpływu i wrzucicie na luz.

W piątek wcześnie rano Słońce opuści drobiazgową Pannę i wejdzie do znaku przyjaznej Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym rozkwitnie życie towarzyskie, tego dnia jednak przed południem, Merkury wycofując się do Panny znajdzie się „w sercu” Słońca, warto ten moment wykorzystać, aby podzielić się swoimi pomysłami z grupą osób podzielających wasze zainteresowania.

W czasie weekendu Księżyc w Pannie nie pozwoli odpocząć. W nocy z niedzieli na poniedziałek dojdzie do nowiu w Wadze w opozycji do Jowisza, co zapowiada w najbliższym czasie powrót do przyjaźni, która z niewiadomych przyczyn się zerwała, teraz można ją wznowić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *