Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19-25 września 2022

Na początku tygodnia Księżyc w życzliwym Raku wzbudzi wiele zmiennych emocji, ale też pozytywnych uczuć w stosunku do najbliższej rodziny. W poniedziałek trygon Słońca do Plutona w przyjaznych znakach napełni was energią zdolną przenosić góry, wykażecie się skutecznością i asertywnością w rozwiazywaniu ewentualnych problemów, natomiast opozycja cofającego się Merkurego do retrogradującego Jowisza przypomni o niezałatwionych sprawach związanych z przekazem informacji.

We wtorek trygon Wenus w życzliwej Pannie do Urana w przeciwległym Byku zapowiada nagłe i niespodziewane spotkanie, które może przekształcić się w przyjaźń. W środę i czwartek Księżyc w Lwie zachęci do wykazania się profesjonalizmem w pracy, za co otrzymacie pochwały.

W piątek rano Słońce wkroczy do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, jednak tego konkretnego dnia koniunkcja Słońca z wycofującym się do Panny Merkurym może zaowocować ważnymi wiadomościami, które na razie powinniście zachować w sekrecie.

Weekend zapowiada się aktywny towarzysko, na co wpłynie tranzyt Księżyca przez znak życzliwej Panny. W niedzielę późno w nocy dojdzie do nowiu w Wadze w opozycji do Jowisza w Baranie, co sprzyja rozpoczęciu nauki lub nawiązaniu współpracy międzynarodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *