Horoskop tygodniowy dla Wagi 19-25 września 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w Raku sprawi, że staniecie się bardziej wrażliwi i podatni na zmianę nastroju, szczególnie atmosfera w domu i w pracy wpłynie na was emocjonująco, zwłaszcza że w poniedziałek trygon Słońca do Plutona rozbudzi „zamiatane pod dywan” emocje, dodatkowo opozycja cofającego się w waszym znaku Merkurego do retrogradujacego Jowisza w przeciwległym Baranie wywoła niekończące się dyskusje na tematy, które nie zostały do końca zamknięte. Niektóre Wagi spotkają na swej drodze kogoś dawno nie widzianego, od kogo wiele się nauczyły.

We wtorek trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana zaskoczy was uczuciem, które zapragniecie ukryć, możliwe jest nawiązanie flirtu lub skrytego romansu. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Lwie sprawi, że postawicie na dobrą zabawę i spotkania z przyjaciółmi. W piątek rano Słońce zawita wreszcie do waszego znaku, odzyskacie energię i potrzebę działania, zaś do godziny 14.00, dopóki Merkury wycofując się z waszego znaku, tworzyć będzie ścisłą koniunkcję ze Słońcem, macie szansę na ważne spotkanie, na którym wasze pomysły zostaną zauważone i docenione.

W czasie weekendu Księżyc w Pannie pomoże zaplanować przyszłe cele, zwłaszcza że w niedzielę w nocy dojdzie do nowiu w waszym znaku w opozycji do Jowisza – to wyjątkowa okazja, aby spisać swoje marzenia i zacząć je realizować, ponieważ macie dużą szansę na sukces, na swej drodze spotkacie ludzi, którzy wam w tym pomogą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *