Horoskop na wrzesień 2018 dla Byka

Do 23 września Słońce w przyjaznym znaku Panny pomoże wam uporać się z pilnymi zadaniami, które jednocześnie sprawią wam wiele przyjemności. Pierwszy tydzień miesiąca warto przeznaczyć na rozwój hobby, zainteresowanie się zdrowym sposobem odżywiania, naukę gotowania. Spotkacie w tym czasie wiele interesujących osób, przeprowadzicie  ciekawe spotkania, złapiecie kontakt z młodzieżą.

Między 6 a 9 września kwadratura Wenus do Marsa sprawi, że zapragniecie natychmiast zdobyć szczyty w każdej dziedzinie, uda się to najbardziej pracowitym Bykom, zaangażowanym w działalność artystyczną. 9 września Wenus zmieni znak, opuści znak Wagi, którym włada i wkroczy do mrocznego Skorpiona, w którym nie czuje się najlepiej. Między 9 a 16 września znajdziecie się pod wpływem opozycji Wenus z Uranem, wasza władczyni utworzy również sekstyl z Saturnem – poczujecie nagle, że nie odpowiadają wam kontakty z lekkoduchami, potrzebujecie partnerów stałych, na których można polegać.

Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku  zapragną wolności w każdym rodzaju związku i zawalczą o niezależność oraz przeżyją prawdziwe trzęsienie ziemi w sprawach zawodowych – możliwa jest zmiana pracy, zawodu, zainteresowań. Sytuację podkręci napięty aspekt Urana w waszym znaku z Marsem, który 11 września zmieni znak i wkroczy do Wodnika. Pomimo wzburzenia, jakie was opanuje, starajcie się nie palić za sobą mostów.

Między 7 a 14 września sytuacja na niebie stanie się bardzo energetyczna, co wpłynie na wasze samopoczucie w sposób mobilizujący, przygotujcie się na zmiany, które ostatecznie wyjdą wam na dobre, pozostańcie elastyczni, ale również asertywni, wyznaczcie śmiało swoje granice, nie pozwólcie się nikomu wykorzystywać. Byki zakochane lub dopiero szukające swojej drugiej połówki poczują kolorowy zawrót głowy, natomiast osoby w stałych związkach zmierzą się z sytuacjami, których nie zechcą zaakceptować, wywoła to lawinę oskarżeń, pojawi się bunt i niechęć do podporządkowania się cudzej woli – w przypadku konfliktu wybierzecie raczej samotność i niezależność, niż ciągłe uginanie się i dostosowywanie do cudzych oczekiwań. 23 września Słońce opuści pracowity znak Panny, zawita do Wagi i utworzy trygon z Marsem w Wodniku, spadnie na was lawina obowiązków, ale ze wszystkim świetnie sobie poradzicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.