Horoskop na wrzesień 2018 dla Barana

Do 23 września Słońce w znaku Panny skłoni większość Baranów do wytężonej pracy, to również odpowiedni czas, aby zadbać o zdrowie, wykonać kontrolne badania, poddać się koniecznym zabiegom. Do 6 września jednak macie jeszcze czas na wakacyjne podboje i romanse, spotkania w gronie znajomych, imprezy i rozrywki, które zapewni sekstyl Merkurego do Wenus. Wasze życie towarzyskie rozkwitnie, Amor wyśle w waszym kierunku niejedną strzałę, wolne Barany przeżyją miłosne przygody, to dla was czas na mniejsze oraz większe przyjemności. Między 6 a 9 września dojdzie do wybuchów namiętności oraz nieporozumień w związkach, do czego przyczyni się kwadratura Wenus do Marsa.

Druga dekada miesiąca zapowiada się niezwykle energetycznie i obfitować będzie w nieoczekiwane wydarzenia. 11 września Mars zmieni znak i wkroczy do Wodnika, tworząc napięty aspekt z rewolucyjnym Uranem w Byku – sprawy finansowe nabiorą kardynalnego znaczenia, przygotujcie się na zmiany w stanie posiadania. Niektóre związki przyjaźni czeka głęboki kryzys, relacje w grupie osób, z którymi wiąże was wspólnota idei lub zainteresowań, przejdą transformację, otwórzcie się na zmiany, ponieważ nie da się ich uniknąć. Między 8 a 13 września zmiana warunków pracy wpłynie na poprawę relacji z podwładnymi i współpracownikami, natomiast od 13 do 17 września Merkury w dobrej konfiguracji z Jowiszem i Plutonem pozwoli uporać się z problemami zdrowotnymi, warto w tym czasie zasięgnąć rady specjalisty, bo macie szansę dotrzeć do osoby, która autentycznie zna się na swojej specjalności.

W drugiej dekadzie miesiąca niektóre Barany otrzymają szansę na osiągnięcie władzy, chociaż więcej na tym stracą, niż zyskają, inne muszą się liczyć z trudnościami w utrzymaniu status quo. Szansa na podjęcie słusznych decyzji i uporządkowanie spraw wymagających racjonalnego podejścia do rzeczywistości, nadejdzie 20 września, podczas koniunkcji Słońca z Merkurym w znaku Panny.

23 września Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Wagi, tworząc od razu trygon z Marsem w znaku Wodnika – zaczniecie działać skutecznie, aktywnie uczestniczyć w negocjacjach i rozmowach z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W ostatnim tygodniu września macie szansę pokonać konkurencję i zdobyć przewagę nad przeciwnikiem, ale czekają was jednocześnie nieprzewidziane ograniczenia i trudności ze strony  przełożonych – dotyczy to szczególnie Baranów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W związkach dojdzie do nieporozumień na tematy związane z karierą, emocje podkręci pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 25 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *